Amerykańska raperka odkopała i ugotowała zwłoki swojego kota. Twierdzi, że próbowała go wskrzesić

Azealia Banks to amerykańska raperka, której jeszcze kilka lat temu wróżono wielką karierę muzyczną. Niestety od jakiegoś czasu 29-latka ma poważne problemy psychiczne. Banks próbowała niedawno przywrócić życie swojemu kotu, a film ze swoich przerażających praktyk opublikowała na Instagramie.

Azealia Banks publikuje szokujące nagranie

Azealia Banks kilka lat temu była postrzegana jako wschodząca gwiazda rapu. Niestety jej kariera nie rozwinęła się tak, jak zakładano i obecnie coraz częściej mówi się o licznych skandalach z jej udziałem. Amerykańska raperka najwyraźniej uwielbia kłótnie z gwiazdami. W ostatnich latach Banks publicznie zaczepiła m.in. Rihannę, Lanę del Rey, czy Kim Kardashian, Każdą z nich oskarżyła o "zaprzedanie duszy szatanowi". W sierpniu wielu fanów obawiało się o życie raperki, która opublikowała w mediach społecznościowych serię wpisów, które sugerowały, że zamierza popełnić samobójstwo.

Tak, myślę, że skończyłam. (...) Myślę, że wkrótce zakończę swoją kadencję na ziemi. Dołożę wszelkich starań, aby uprzednio zakończyć moje obiecane projekty. Z jakąkolwiek siłą, która mi pozostała

- pisała wówczas na Instagramie

Kilka miesięcy temu Azealia Banks musiała pożegnać swojego najlepszego przyjaciela, ulubionego kota Lucyfera. Nikt się jednak nie spodziewał, że raperka będzie próbowała wskrzesić zwierzę. 29-latka po raz kolejny postanowiła zwrócić na siebie uwagę, tym razem w bardzo nieodpowiedni sposób. Amerykanka wykopała zwłoki swojego kota i postanowiła je ugotować. Całość nagrała i opublikowała na swoim Instagramie. Następnie pochwaliła się czaszką zwierzęcia, która ma jej teraz służyć jako dekoracja.

Lucyfer. 2009-2020. Mój drogi kotku. Dziękuję Ci za wszystko. Legendo. Ikono. Będziesz mi zawsze służył

- napisała

Oburzeni internauci

Internauci byli oburzeni i wściekli tym, co zobaczyli na profilu raperki. Wielu z nich domagało się, aby jak najszybciej udała się do szpitala psychiatrycznego, a same praktyki nazwali bestialstwem. Azealia Banks choć skasowała film ze swojego Instagrama, to nie czuje, że zrobiła cokolwiek nieodpowiedniego. Część internautów uważała również, że raperka zamierza zjeść zwierzę, ta jednak stanowczo zaprzeczyła. Zapowiedziała za to, że zabierze czaszkę kota do jubilera, aby ją przyozdobił.

Jak mogłabym zjeść martwego kota, skoro nie jestem w stanie zjeść żywej krowy? To się nazywa taksydermia. Wielu myśliwych wiesza preparowane głowy jeleni na swoich ścianach

- odpowiedziała Banks

Oceń ten artykuł 0 3