hity na MAXXa
hity na MAXXa

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch u boku Roberta. Wszystko jasne

Robert Lewandowski podzielił się wyjątkowym zdjęciem. W życiu piłkarza i jego żony nadszedł wyjątkowy moment. Po miesiącach intensywnej pracy parze w końcu udało się znaleźć czas dla siebie.

fot. East News/SplashNews.com
fot. East News/SplashNews.com

Zmiany u Anny i Roberta Lewandowskich

W minionych tygodniach w życiu Anny i Roberta Lewandowskich działo się naprawdę wiele. W ubiegłym miesiącu napastnik grający na co dzień w FC Barcelonie uczestniczył z reprezentacją Polski w rozgrywanych w Niemczech piłkarskich Mistrzostwach Europy. Najpewniej inaczej wyobrażał sobie turniej, jednak ze względu na kontuzję część czasu musiał przesiedzieć na ławce rezerwowych.

W międzyczasie Ania, wciąż wspierając ukochanego, intensywnie pracowała nad jednym ze swoich największych ostatnio projektów. Jak ogłosiła tuż po starcie Euro 2024, rusza z własnym biznesem w stolicy Katalonii. Otwiera tam miejsce pod nazwą Edan Studios. „To moje nowe multi-butikowe studio, w którym łączę wszystkie swoje pasje: fitness, pilates, taniec i zdrowy styl życia. To nie będzie tylko przestrzeń treningowa. Będzie to drugi dom dla miłośników aktywności fizycznej” – ujawniła w drugiej połowie czerwca.

Lewandowscy spędzają wspólne chwile

W natłoku obowiązków Annie i Robertowi, którzy są rodzicami dwóch córek: 7-letniej Klary i 4-letniej Laury, ostatnio udało się znaleźć czas dla siebie. Para wybrała się na francuskie Lazurowe Wybrzeże, by odpocząć w trakcie urlopu. Według portalu gol24.pl małżonkowie wybrali pięciogwiazdkowy hotel w miejscowości Antibes.

Lewandowscy nawet na wczasach nie rezygnują jednak z aktywności fizycznej. Teraz mają w końcu okazję, by poćwiczyć razem. Robert pochwalił się w związku z tym zdjęciem, do którego zapozował razem z żoną na siłowni. Uwagę przykuwa przede wszystkim brzuch Anny – od imponującej muskulatury aż trudno oderwać wzrok. Piłkarz nie kryje zaś swojej radości. „Razem” – napisał, dodając m.in. zadowoloną emotikonę.

Oceń ten artykuł 0 0