Anna Lewandowska pokazała twarze Klary i Laury. Ale podobne! [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska ostatnio wyjątkowo chętnie pokazuje twarze córek, co jeszcze jakiś czas temu byłoby nie do pomyślenia. Na najnowszym zdjęciu doskonale widać, jak obecnie wyglądają Klara i Laura.

Anna Lewandowska jest mamą Klary i Laury

Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i jego żona od kilkunastu lat tworzą udany związek. Poznali się w 2007 roku, natomiast na ślubnym kobiercu stanęli 22 czerwca 2013 roku. Lewandowscy doczekali się dotychczas dwóch córek – Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku, Laura zaś urodziła się 6 maja 2020 roku.

Anna i Robert od samego początku pilnie strzegli prywatności swoich pociech. Przez długi czas nie chcieli ujawniać w social mediach nawet kawałka ich buzi. To jednak nieco się zmieniło. Choć dalej dbają o to, by Klara i Laura mogły cieszyć się spokojnym dzieciństwem, to zdarza im się pokazywać ich twarze. Trenerka ostatnio zrobiła to po raz kolejny.

Anna Lewandowska pokazała twarze córek

„Lewa” spędziła czwartek na rozmaitych aktywnościach z córkami. Relacjonując na Instagramie swój dzień, pokazała m.in. wspólne przygotowywanie pierniczków czy wizytę na stadionie FC Barcelony. Klara i Laura chętnie zapozowały do zdjęcia, na którym potem Ania przesłoniła ich wizerunki jedynie naklejką okularów.

Patrząc na twarze dziewczynek nie sposób nie dostrzec, że są do siebie bardzo podobne. Wśród fanów rodziny Lewandowskich często pojawiają się natomiast opinie, że Klara bardziej przypomina tatę, a młodsza Laura to cała mama. Dodajmy, że ostatnio „Lewa” zdecydowała się również pokazać córki przy okazji reklamy marki, z którą współpracuje. Wówczas można było zobaczyć ich buzie w całej okazałości.

 

fot. Instagram/@annalewandowska

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez

Oceń ten artykuł 0 3