hity na MAXXa
hity na MAXXa

Anna z "Rolnik szuka żony" przed kamerami wyznała miłość Jakubowi. Teraz zdradziła, jak wygląda jej życie po zakończeniu show?

Po emisji nowego odcinka programu: "Rolnik szuka żony" w sieci zrobiło się gorąco! Fani popularnego formatu chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi zachowania uczestników. Sporo miejsca poświęcili m.in. Annie i Jakubowi, którzy publicznie wyznali sobie miłość. Co bohaterka "RszŻ" wyjawiła w sieci?

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony 10”

Nowy sezon programu: „Rolnik szuka żony” powoli zbliża się do końca. Gdzie i kiedy oglądać ostatni odcinek tej odsłony show? Finał został zaplanowany na niedzielę 10 grudnia (emisja o 21:30 w TVP 1). Wówczas wszystko stanie się jasne. Uczestnicy wyjawią, jak potoczyły się ich losy po zakończeniu telewizyjnej przygody, a widzowie poznają odpowiedź na pytanie o to, które pary przetrwały. Czy taką relację stworzyli Anna i Jakub?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Sytuacja, jaka nawiązała się między Anią a Kubą, mocno zaskoczyła fanów śledzących nowe odcinki „RszŻ”. Chociaż początkowo rolniczka była dość ostrożna w doborze kandydatów, to finalnie wybrała Jakuba. W 11. epizodzie odbiorcy nie tylko byli świadkami dynamicznie rozwijającej się relacji, ale też usłyszeli… wyznania miłości, jakie padły z ust Anny i jej wybranka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Anna i Kuba z „Rolnik szuka żony 10” razem w programie

Wiele osób nie kryło w komentarzach swojego zdziwienia takim obrotem spraw:

Pozytywne zaskoczenie w tej edycji. Miłości i wytrwałości, oby wam się udało.

To największe zaskoczenie tego sezonu, oczywiście trzymam kciuki za miłość.

No miło się patrzy. Zaskoczenie, że Ania w końcu przekonała się do tego kandydata. Życzę im szczęścia i oby się spełniło ich marzenie o wspólnym założeniu rodziny. Pasują do siebie.

Zaskoczenie pozytywne… Zmiana Ani i ten jej uśmiech cały czas.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Tymczasem sama uczestniczka show stara się nie zdradzać tego, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Nie oznacza jednak, że całkowicie zrezygnowała z aktywności w mediach społecznościowych. Ostatnio pokusiła się nawet o opublikowanie migawki powstałej podczas romantycznego, zimowego spaceru.

Anna z „Rolnik szuka żony 10” na Instagramie

Anna Derbiszewska na jednej z instagramowych relacji zamieściła nagranie, na którym widać cienie dwóch osób. Tłem jest zaśnieżone podwórko.

Jest pięknie – napisała.

Wideo było dostępne dla użytkowników Instagrama śledzących aktywność Derbiszewskiej. To już kolejny raz, kiedy rolniczka pokazała ujęcia z romantycznego spotkania. Zdaniem niektórych tym samym niejako „zdradziła”, że po programie jest w związku. Niewiadomą pozostaje jednak tożsamość jej towarzysza. Kto nim jest? Czas pokaże.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Małgorzata Socha nie kryje radości. Jest dumna z siebie!
Małgorzata Socha, choć mocno zajęta ciągłymi nagraniami i planami zdjęciowymi, nie zapomina o sobie. Celebrytka podzieliła się z obserwatorami przemyśleniami związanymi z aktywnością fizyczną. Aktorka przyznała, że jest z siebie...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Anna z "Rolnik szuka żony" przed kamerami wyznała miłość Jakubowi. Teraz zdradziła, jak wygląda jej życie po zakończeniu show? to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.