hity na MAXXa
hity na MAXXa

Atak na Viki Gabor i jej ojca. Wokalistka wydała oświadczenie. "Nikomu nie życzę takiego bólu"

Viki Gabor i jej tato kilka dni temu zostali zaatakowani. Konieczna była interwencja lekarska. Teraz Wokalistka zabrała głos, publikując na Instagramie nowe oświadczenie. W swoich słowach wyjawiła, jak się czuje, a także zaapelowała do internautów.

Viki Gabor. Fot. East News
Viki Gabor. Fot. East News

Viki Gabor i atak

W ostatnich dniach media sporo miejsca poświęcały zdarzeniu drogowemu z udziałem Viki Gabor i jej ojca. We wtorek – 11 czerwca – piosenkarka podróżowała wraz z tatą samochodem po Warszawie, a dokładniej: po Alejach Jerozolimskich. W pewnym momencie doszło do sprzeczki z innym uczestnikiem ruchu. Portal miejskireporter.pl. relacjonował, iż 34-letni kierowca drugiego pojazdu miał uderzyć 53-letniego ojca piosenkarki i spryskać go gazem pieprzowym. Dariusz Gabor został zabrany do szpitala, gdzie stracił przytomność. Dodatkowo piosenkarka, która także ucierpiała w wyniku rozpylenia gazu pieprzowego, znalazła się pod opieką lekarzy z prywatnej kliniki okulistycznej.

Jak przekazał RMF FM menager Gabor – Oskar Laskowski – Gaborowie stali się ofiarami „brutalnego i nieuzasadnionego ataku”.

Brutalny atak na Viki Gabor i jej tatę. "Trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami"
Viki Gabor i jej tata Dariusz zostali zaatakowani w Warszawie. Do zdarzenia doszło około godziny 10.00 w Alejach Jerozolimskich. 34-letni kierowca miał napaść na 53-letniego ojca piosenkarki i - jak przekazuje management 16-latki - "bić...

Niedługo po zdarzeniu na oficjalnym profilu Viki Gabor pojawiło się oświadczenie wydane przez reprezentującą ją agencję. Teraz sama 16-latka dodała kilka słów „od siebie”.

Viki Gabor komentuje na Instagramie

Na nowej relacji Viki Gabor opublikowała komunikat, w którym odniosła się do przykrej dla niej sytuacji. Poinformowała, jak się czuje, a także podziękowała za wszystkie słowa wsparcia, jakie do niej napływają od zatroskanych fanów:

Dziękuję bardzo Wam wszystkim za całe wsparcie, jakie od Was dostaję. Bardzo dziękuję Pani Monice za bezinteresowną udzieloną pomoc tam na miejscu i za odwagę, jaką się wykazała. Jestem już w domu i powoli dochodzę do siebie po tym, co nas spotkało. Nikomu nie życzę takiego bólu, jakiego doznałam i który nadal odczuwam.

Na zakończenie wokalistka wystosowała do internautów osobisty apel:

Kochani, proszę Was, szanujmy się wzajemnie. PRZEMOC i AGRESJA nigdy nie są rozwiązaniem. Do zobaczenia już wkrótce.

Atak na Viki Gabor i jej ojca. Wokalistka wydała oświadczenie. "Nikomu nie życzę takiego bólu"

Fot. Instagram @vikigaborofficial

 

Oceń ten artykuł 0 0