hity na MAXXa
hity na MAXXa

Bracia Zdrójkowscy obchodzą 23. urodziny! Tak zmieniali się na przestrzeni lat [FOTO]

Adam i Kuba Zdrójkowscy obchodzą w poniedziałek swoje 23. urodziny. Przed kamerami pojawili się po raz pierwszy, gdy byli jeszcze dziećmi. Jak zmienili się od tego czasu?

Bracia Zdrójkowscy mają już 23 lata

Adam i Kuba Zdrójkowscy zdobyli ogólnopolską rozpoznawalność, gdy byli jeszcze dziećmi. W wieku zaledwie dziewięciu lat zagrali w serialu "Rodzina zastępcza". Później nieco większą popularność zyskał Adam, który wcielił się w Kubę Boskiego w "Rodzince.pl". Oprócz tego bliźniacy są chętnie zapraszani do programów rozrywkowych. Obaj wystąpili w show "Twoja twarz brzmi znajomo", natomiast niedawno Adam Zdrójkowski brał udział wraz z tatą w programie "Azja Express".

W poniedziałek znani bracia świętują swoje 23. urodziny. Zdrójkowscy przyszli na świat 29 maja 2000 roku.

Adam i Kuba Zdrójkowscy – jak wyglądali, gdy byli dziećmi?

Co ciekawe, jako pierwszy na ekranie debiutował Kuba. Pierwszą produkcją, w której wystąpił, był serial "Magda M.". 5-letni wówczas aktor zagrał w nim syna Karoliny i Wiktora. Niewiele osób wie, że pojawił się on także epizodycznie w "Rodzince.pl". Wtedy przypadła mu rola... kolegi Kuby Boskiego, w którego wcielał się jego brat-bliźniak, Adam.

Gdy Zdrójkowscy byli dziećmi, nieodłącznym elementem ich wizerunku były długie, kręcone włosy, wówczas popularne wśród dziecięcych aktorów lub dzieci gwiazd. Obecnie zarówno Adam, jak i Kuba, preferują krótsze fryzury. Zobaczcie, jak bliźniacy wyglądali na początku swoich medialnych karier!

Adam i Kuba Zdrójkowscy na konferencji prasowej serialu "Rodzinka.pl" w 2011 roku, Mieszko Piętka/AKPA

Bracia Zdrójkowscy obchodzą 23. urodziny! Tak zmieniali się na przestrzeni lat [FOTO]

Adam i Kuba Zdrójkowscy na planie serialu "Rodzina zastępcza" w 2009 roku, fot. Gałązka/AKPA

Bracia Zdrójkowscy obchodzą 23. urodziny! Tak zmieniali się na przestrzeni lat [FOTO]

Adam i Kuba Zdrójkowscy u Kuby Wojewódzkiego w 2015 roku, fot. Wojciech Kurczewski/TVN

Bracia Zdrójkowscy – co robią obecnie?

Adam od pewnego czasu jest coraz chętniej angażowany do prowadzenia programów rozrywkowych. W 2018 roku był jednym z gospodarzy "The Voice Kids". Czasami możemy zobaczyć go w roli prowadzącego różnych imprez Polsatu.

Kuba niedawno grał jedną z głównych ról w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy". Poza tym jesienią ubiegłego roku wystąpił w siedemnastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Bracia cieszą się dużym zainteresowaniem internautów. Adam ma obecnie ponad milion obserwujących na Instagramie, zaś jego brat przeszło 125 tys. followersów.

Oceń ten artykuł 0 0