"Brzydka jak noc". Internautka skrytykowała partnerkę Hakiela. Jest odpowiedź!

Jedna z internautek mocno skrytykowała wygląd partnerki Marcina Hakiela. Ukochana tancerza nie zwlekała z odpowiedzią i zamieściła swoją ripostę. "Pozdrawiam!" - zakończyła ją.

Marcin Hakiel z partnerką, fot. Instagram/@marcinhakiel
Marcin Hakiel z partnerką, fot. Instagram/@marcinhakiel

Internauci czasami potrafią pisać naprawdę okrutne komentarze. Jak się przed nimi bronić? Z pewnością można nauczyć się tego od Dominiki – partnerki znanego z "Tańca z Gwiazdami" Marcina Hakiela.

Marcin Hakiel spotyka się z Dominiką

Miłość Marcina Hakiela i Dominiki kwitnie, co można zauważyć po ich publikacjach w mediach społecznościowych. Choć tancerz początkowo zapewniał, że nie będzie wystawiał swojego związku na medialny świecznik, to od dłuższego czasu chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z partnerką. Wyraźnie widać, że łączy ich silne uczucie i są ze sobą szczęśliwi – a to chyba w tym wszystkim jest najważniejsze.

Partnerka Marcina Hakiela ripostuje internautkę

Niestety nie wszystkim podobają się wspólne publikacje Marcina Hakiela i jego partnerki. Jedna z internautek postanowiła napisać kąśliwy komentarz, uderzający w wygląd ukochanej gwiazdora "Tańca z Gwiazdami".

Brzydka jak noc, zakochany nie widzi

– napisała.

Na reakcję Dominiki nie trzeba było czekać długo. Partnerka Marcina Hakiela odpowiedziała z klasą, wyraźnie udowadniając, że potrafi radzić sobie z hejtem i nieprzychylnymi komentarzami.

Nie wszyscy mogą być tak urodziwi, jak pani. Pozdrawiam!

– odpisała.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Brzydka jak noc". Internautka skrytykowała partnerkę Hakiela. Jest odpowiedź! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.