hity na MAXXa
hity na MAXXa

Dominika Serowska ujawnia kulisy związku z Marcinem Hakielem

Dominika i Marcin Hakiel spodziewają się dziecka. Ukochana tancerza na Instagramie odpowiedziała na intymne pytania dotyczące ich związku. Ujawniła kulisy relacji!

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek: związek, który nie przetrwał próby czasu

Marcin Hakiel przez długi czas był w związku z Katarzyną Cichopek, z którą poznał się w trakcie realizacji drugiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Razem doczekali się dwójki dzieci. Jednak w marcu 2022 roku para wydała oświadczenie o rozstaniu. Kilka miesięcy później, 25 sierpnia, rozwiedli się. Aktorka znalazła szczęście u boku Macieja Kurzajewskiego, a tancerz – Dominiki Serowskiej.

Ukochana Marcina Hakiela szczerze o związku

Marcin Hakiel i Dominika początkowo nie mówili za dużo o swojej relacji. Z czasem jednak coraz śmielej zaczęli dzielić się swoim szczęściem z internautami, publikując urocze kadry. Dodatkowo ostatnio media obiegła informacja o tym, że para spodziewa się dziecka po tym, jak razem zapozowali na ściance na imprezie zorganizowanej przez portal Pudelek. Kobieta trzymała się wtedy za zaokrąglony brzuch. Później potwierdzili radosną nowinę – spodziewają się dziecka!

Teraz na Instagram Stories Dominika postanowiła udostępnić przygotowany wcześniej szablon, na którym można odpowiedzieć na intymne pytania dotyczące związku. Można się z nich wiele dowiedzieć o relacji kobiety z tancerzem! Okazuje się, że poznali się w centrum Warszawy, a ich pierwszy pocałunek był wśród dziecięcych zabawek. Z miejsc, które kochają wybrała Nakło oraz wspólną sypialnię. Zastanawiacie się, kto pierwszy powiedział „Kocham cię”? Teraz już wszystko jasne!

Oboje na raz.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Dominika Serowska ujawnia kulisy związku z Marcinem Hakielem to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.