Dua Lipa rozpala zmysły w skąpym stroju. Piosenkarka rozgrzewa Internet [FOTO]

Dua Lipa oczarowuje nie tylko muzyką, ale też najnowszym zestawem fotografii, który trafił na jej Instagrama. Uwagę przykuwa jedno ze zdjęć, na którym piosenkarka pozuje w odważnym stroju. Czy nie pokazała za dużo?

Dua Lipa to prawdziwa gwiazda muzyki

Dua Lipa jest niezaprzeczalnie jedną z największych współczesnych gwiazd muzyki na świecie. Międzynarodowe sceny otworzył dla niej singiel pt. "Be the One", który błyskawicznie stał się hitem na całym globie. Dziś wokalistka ma już na koncie dwa wydane albumy: "Dua Lipa" i "Future Nostalgia". Wylansowała też mnóstwo przebojów, co pozwoliło jej na zdobycie trzech statuetek Grammy.

Brytyjska piosenkarka rozwija nie tylko karierę muzyczną, ale też odważnie porusza się w świecie mediów społecznościowych. Jej internetowa galeria zdjęć cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony internautów, bowiem dziś śledzi ją ponad 81 mln osób z całego świata. Wokalistka nieraz udowadniała, że potrafi rozbudzić wyobraźnię internautów. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego zestawu migawek, który teraz trafił na jej instagramowy profil.

Dua Lipa kusi na wakacjach

Dua Lipa jest ogromną pasjonatką podróży, czym chętnie dzieli się ze swoimi fanami. To właśnie atrakcyjne migawki z egzotycznych wojaży robią największą furorę w jej mediach społecznościowych. Teraz wokalistka zamieściła zestaw kilku zmysłowych kadrów. Na pierwszym z nich, który najbardziej przykuł uwagę internautów, wygrzewa się w mocno wyciętym stroju kąpielowym. Wszystko uzupełnia różowa narzuta na ciele artystki. Czy piosenkarka nie pokazała jednak za dużo?

Reset

– napisała krótko w podpisie.

Tęsknicie za wakacjami?

Dua Lipa-kusicielka. Olśniewa w skąpym lateksie. Zachwyceni fani: "Ogień!" [FOTO]
Dua Lipa zamieściła w mediach społecznościowych uwodzicielskie kadry. Artystka przyprawiła swoich fanów o szybsze bicie serc i rzuciła ich na kolana! Gwiazda ośmieliła się wystąpić w...

Oceń ten artykuł 2 6

Ogólna ocena Dua Lipa rozpala zmysły w skąpym stroju. Piosenkarka rozgrzewa Internet [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.