hity na MAXXa
hity na MAXXa

Dua Lipa w szokującej kreacji. Praktycznie niczego nie zakrywa! „Jesteś nieziemska”

Dua Lipa osiągnęła w branży muzycznej naprawdę wiele. W sobotę pojawiła się na gali iHeartRadio. Gwiazda szokuje wspaniałym wyglądem i strojem…artystka była praktycznie naga.

Odmieniona Dua Lipa

Gwiazda pojawiła się na sobotniej imprezie iHeartRadio, gdzie wręczono jej aż 4 statuetki. Artystka zaskakuje fanów nie tylko nowymi kawałkami, ale i zmianą wyglądu. Dua Lipa wyraźnie straciła na wadze i lubi się tym chwalić, widać to, chociażby na jej Instagramie. Gwiazda bardzo chętnie pokazuje swoje ciało, dodatkowo podkreślając smukłą linię obcisłymi kreacjami.

Wielki talent

Dua Lipa króluje na listach przebojów od 2015 roku. Młoda artystka zdobyła wiele gwiazd i fanów, piosenkarka ma już na koncie 96 nagród (w tym trzy statuetki Grammy). Ostatnio nagrała utwór z legendą świata muzyki, Eltonem Johnem.

Miała na sobie niewiele

Artystka prezentowała się na czerwonym dywanie w prześwitującej, koronkowej kreacji. Skąpy kostium nie przeszkadzał jej w kolejnym, świetnym występie na gali. Fani byli zachwyceni:

Królowa świata

Jesteś nieziemska

Kocham Cię

Byłaś taka piękna, OMG

Jak myślicie, wyglądała korzystnie?

Oceń ten artykuł 2 6

Ogólna ocena Dua Lipa w szokującej kreacji. Praktycznie niczego nie zakrywa! „Jesteś nieziemska” to: 25% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.