Eliza Trybała zaliczyła wpadkę na ściance!

Eliza Trybała pojawiła się z córkami na premierze filmu animowanego "Pies i Robot". Ze swoimi dziećmi zapozowała na ściance i zaliczyła wpadkę. Później musiała się z tego tłumaczyć.

Fot. AKPA
Fot. AKPA

Miłość w „Warsaw Shore”

Eliza Trybała (Wesołowska) była uczestniczką „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. W popularnym programie celebrytka znalazła miłość i związała się z Pawłem „Trybsonem”. Po odejściu z show ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Victoria urodziła się w 2014 roku, a dwa lata później na świat przyszła druga córka pary – Kornelia.

Eliza Trybała na premierę filmu zabrała córki

Tym razem na premierze Eliza Trybała nie pojawiła się z mężem, a ze swoimi dziećmi. Influencerka zabrała dziewczynki na animowany film „Pies i Robot”. Wspólnie pozowały do zdjęć… w wygodnych strojach.

Wpadka na ściance 

Jak się okazało, Trybała nie wiedziała, że będzie ścianka. Ubrała się w dzianinową sukienkę z golfem, wzorzyste rajstopy i botki. Całość dopełniła paskiem. Victoria i Kornelia natomiast były w dresach – czarnych spodniach i różowych bluzach z kapturem. W relacji na swoim Instagramie kobieta postanowiła wytłumaczyć się z wybranych outfitów.

Nie miałam pojęcia, że będzie ścianka, stąd ten luźny look. Ale trudno, najważniejsze, że wygodnie!

Później dodała, że jest nadwrażliwą osobą i podczas bajki powstrzymywała się, żeby nie uronić łzy.

Mam tak wysoką wrażliwość, że sama siebie zaskakuje…

Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Oceń ten artykuł 0 0