Ellie Goulding zagra podczas Kraków Live Festival 2017!

Kraków Live Festival 2017 ogłosił pierwsze gwiazdy, które wystąpią podczas imprezy! 18 sierpnia Ellie Goudling zaśpiewa na krakowskiej scenie. Oprócz niej zagra też Alt-J! Bilety na Kraków Live Festival 2017 trafią do sprzedaży 8 marca o godz. 15:00!

Tegoroczny Kraków Live Festival odbędzie się 18 i 19 sierpnia. Znamy już dwie gwiazdy, które zobaczymy podczas imprezy – Ellie Goulding i Alt-J! Bilety Early Birds będą do nabycia już jutro, 8 marca, o godz. 15:00!

Ellie Goulding to brytyjska piosenkarka, która ma za sobą trzy albumy i kilka niepodważalnych, światowych hitów. Przede wszystkim zasłynęła z kawałka, który pojawił się w „Pięćdziesięciu twarzach Greya” – "Love Me Like You Do". Do dziś kawałek odsłuchano na YouTube 1,4 mld razy! Kolejnym przebojem okazała się piosenka "Powerful" autorstwa Major Lazer, a następnie "Something In The Way You Move" – numer, który trafił na soundtrack Bridget Jones 3. Ostatnio wydana płyta Ellie Goulding to "Delirium".

A post shared by elliegoulding (@elliegoulding) on

Alt-J to brytyjskie indie rockowe trio, które próbuje rewitalizować alternatywnego rocka. Joe Newman, Thom Green i Gus Unger-Hamilton podczas Kraków Live Festival 2017 będzie promować jeszcze niewydany album "Relaxer".

A post shared by alt-J (@unrealaltj) on

 

Oceń ten artykuł 0 0