Emilia Komarnicka kobieco. Podzieliła się w sieci wyjątkowymi kadrami [FOTO]

Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała w sieci osobisty wpis. Podzieliła się też wyjątkowymi dla niej kadrami ze sceny teatru. Jest zmysłowo i kobieco!

Emilia Komarnicka-Klynstra role

Emilia Komarnicka-Klynstra to aktorka telewizyjna i teatralna, która zaskarbiła sobie sympatię tysięcy widzów. 37-latka jest znana ze swojej roli w serialu „Na dobre i na złe”, gdzie gra doktor Agatę Woźnicką, a także „Ranczo” – tam z kolei wcielała się w postać Moniki, agentki Kusego. Pojawiała się także w innych produkcjach: „Okupacja”„Och, Karol 2”, „Ojciec Mateusz” czy „Komisarz Alex”.

Aktorka gości nie tylko na ekranach telewizorów, ale także na deskach teatru. Wśród spektakli z jej udziałem znajdują się: „Niech no tylko zakwitną jabłonie”„Małe zbrodnie małżeńskie”„Wiele hałasu o nic” czy „Z życia marionetek”.

Emilia Komarnicka-Klynstra jest aktywna na Instagramie

Emilia Komarnicka-Klynstra utrzymuje kontakt z fanami między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 112 tysięcy internautów. Aktorka regularnie publikuje tam rozmaite migawki ze swojego życia. Porusza bardzo istotne problemy społeczne, publikuje efekty sesji zdjęciowych, a od czasu do czasu decyduje się też podzielić prywatnymi fotografiami. Na części z nich towarzyszą jej bliscy: mąż Redbad Klynstra oraz dzieci: Kosma i Tymoteusz.

Emilia Komarnicka-Klynstra i teatr w jej życiu

Na profilu Emilii pojawił się nowy wpis. Aktorka opublikowała go z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. 37-latka w opisie wyznała, że teatr jest jej zawodową miłością. Zamieściła też migawkę zdjęć, które przedstawiają jej grę na deskach sceny. Emilia pokazała się w rozmaitych wydaniach: sukni ślubnej, wakacyjnej stylizacji czy gorsecie. Na kadrach nie zabrakło zmysłowości, subtelności i kobiecości. Zobaczcie sami!

Natasza Urbańska podgrzewa atmosferę. Wyeksponowała ciało w odważnej sesji [FOTO]
Natasza Urbańska znowu podgrzała atmosferę. Artystka założyła na siebie odważną stylizację i stanęła przed obiektywem aparatu. Zdjęcia opublikowała w sieci. Fani są zachwyceni!

 

Oceń ten artykuł 4 1

Ogólna ocena Emilia Komarnicka kobieco. Podzieliła się w sieci wyjątkowymi kadrami [FOTO] to: 80% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.