Eurowizja 2024. Nemo o Lunie. Wymowne słowa zwycięzcy

Szwajcaria dzięki Nemo wygrała 68. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wykonująca zwycięski utwór "The Code" osoba ma jasne zdanie na temat Luny.

Eurowizja 2024. Triumf Nemo ze Szwajcarii

11 maja poznaliśmy zwycięzcę 68. Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym Polskę reprezentowała Luna z utworem „The Tower”. 24-letniej artystce nie udało się awansować do finału – rywalizacja zakończyła się dla niej na etapie wtorkowego półfinału, w którym skończyła na dwunastym miejscu. W sobotę zatriumfowała Szwajcaria z reprezentującym ją Nemo.

Eurowizja 2024. Nemo wymownie ocenia Lunę

Mimo że Lunie nie udało się wejść do finału, podczas Eurowizji w Malmö nawiązała wiele znajomości i zaprzyjaźniła się z częścią konkurentów. Nie jest tajemnicą, że była blisko m.in. z Bambie Thug z Irlandii oraz właśnie z Nemo, któremu zwycięstwo przyniosła współtworzona przez Polaków piosenka „The Code”.

Nemo tuż przed finałowym koncertem zdecydowało się zamieścić w mediach społecznościowych wymownego posta, w którym zwróciło się bezpośrednio do Luny. Osoba reprezentująca Szwajcarię oceniła polską piosenkarkę w bardzo wymowny sposób. Nazwała ją „wspaniałą duszą”. Nemo zdradziło też, że reprezentantka naszego kraju sprawiła mu mały prezent.

Dziękuję za bycie taką wspaniałą duszą i za podarowanie mi baniek mydlanych

– napisało na TikToku, wirtualnie puszczając bańki w stronę polskiej koleżanki.

Oceń ten artykuł 9 11

Ogólna ocena Eurowizja 2024. Nemo o Lunie. Wymowne słowa zwycięzcy to: 45% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.