hity na MAXXa
hity na MAXXa

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" na nowym zdjęciu z dziećmi. Tak wyglądają pociechy Bardowskich!

Anna i Grzegorz Bardowscy z drugiej edycji programu: "Rolnik szuka żony" doczekali się dwójki dzieci. Jak dziś wyglądają Jaś oraz Liwia? Odpowiedź przynosi nowe zdjęcie uczestnika show na Instagramie!

Anna i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” razem po programie

Anna i Grzegorz Bardowscy stanowią parę doskonale znaną widzom programu: „Rolnik szuka żony”. Uczestnicy poznali się w drugim sezonie wspomnianego show, a obecnie są małżeństwem z kilkuletnim stażem i dwójką dzieci. Państwo Bardowscy stworzyli ciepły i rodzinny dom dla Jasia oraz Liwii. Chłopiec przyszedł na świat w 2016 roku, a jego siostra: trzy lata później.

Anna Bardowska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Vlogi na YouTube i posty na Instagramie – właśnie tą drogą najczęściej komunikuje się z internautami, którzy chętnie śledzą najnowsze informacje. Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Ojca żona Grzegorza podzieliła się prywatnym kadrem. Głównymi bohaterami wspomnianego ujęcia są rolnik i jego dzieci. W opisie dumna uczestniczka show użyła tylko jednego słowa: „Tato”.

Dzieci Ani i Grzegorza Bardowskich na nowym zdjęciu – Instagram

Każdy nowy post opublikowany przez Annę Bardowską jest szeroko komentowany przez internautów i nie inaczej było tym razem. W odpowiedziach nie zabrakło wielu ciepłych słów skierowanych w stronę całej rodziny:

I spełniło się marzenie Grzesia z „Rolnika”.

Piękne zdjęcie. Grzesiek to wzorowy, kochany, fajny i dobry tata.

Ręce pełne szczęścia.

Jaki dumny tata.

Miło patrzeć, jak Wam się dobrze żyje – pielęgnujcie to.

A wy, jak celebrowaliście Dzień Ojca?

Anna z "Rolnika..." nagle wspomniała o rozwodzie. Opisała kulisy rozprawy
Anna i Jakub z programu: "Rolnik szuka żony" razem wychowują syna: Dariusza. W ostatnim czasie uczestniczka show zorganizowała na Instagramie sesję "Q&A". Sporo miejsca poświęciła związkom. Wspomniała m.in. o...

Oceń ten artykuł 0 0