hity na MAXXa
hity na MAXXa

Gwiazda "M jak miłość" w stroju kąpielowym. Dominika Kachlik pisze o "horrorze"!

Dominika Kachlik wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia z planu "M jak miłość". Tym samym odtwórczyni roli Franki zaprosiła widzów do oglądania kolejnego odcinka serialu. W opisie wspomniała o... "horrorze"!

Nowy odcinek „M jak miłość” w poniedziałek, 12.02.2024. Co się wydarzy? Streszczenie

Co wydarzy się w nowych odcinkach „M jak miłość”? Chcąc odpowiedzieć na to pytanie, widzowie chętnie sprawdzają opisy oraz streszczenia nadchodzących epizodów. Pomagają w tym także administratorzy oficjalnych kont serialu, publikując w mediach społecznościowych posty zachęcające do oglądania. Tak właśnie było w przypadku 1780. odcinka, który odbiorcy premierowo zobaczą w TVP 2 w poniedziałek, 12 lutego, o godz. 20:55. Już wiadomo, że w tej odsłonie jedna z bohaterek o mały włos nie straci życia! Mowa o France (Dominika Kachlik), która, kąpiąc się w jeziorze, w pewnym momencie zniknie z oczu współtowarzyszy…

„M jak miłość”, 1780. odcinek. Czy Franka umrze?

Czy żona Pawła (Rafał Mroczek) przeżyje? Zdradzamy, że tak! Uratuje ją Artur (Łukasz Garlicki), który następnie sam będzie potrzebował pomocy. Na szczęście fani „Mjm” będą mogli liczyć na happy end. Na 1780. odcinek „M jak miłość” zaprosiła już Dominika Kachlik, publikując na Instagramie krótką fotorelację. Współautorem wpisu jest instagramowy profil „Emki”, a opis do zamieszczonych kadrów – na pierwszy rzut oka – mógł mocno zaniepokoić internautów! W krótkim pytaniu mowa bowiem o „horrorze”.

Dominika Kachlik na Instagramie

Odtwórczyni roli Franki zapytała użytkowników Instagrama:

Gotowi na poniedziałkowy horror?

W odpowiedzi internauci zapewnili gwiazdę, że z niecierpliwością czekają na kolejne epizody. Nie zabrakło także komplementów skierowanych w stronę bohaterki ujęć, która na pierwszym kadrze zaprezentowała się w stroju kąpielowym:

Wiadomo, że czekam. Nie mogę się doczekać!

Ja chcę już następny odcinek!

Czekam z niecierpliwością.

Pierwsze zdjęcie jest mega śliczne. Co za figura!

Śliczna Franka.

Kiedy i gdzie można oglądać nowe odcinki „M jak miłość”? Odsłony serialu mają stałe pory w programie telewizyjnym: to poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP 2. Powtórki z kolei są dostępne online – na platformie vod.tvp.pl.

Maciej Kurzajewski na "kawie z Kingą"! Dziennikarz wprost pisał o randce
Maciej Kurzajewski wrzucił na Instagram nowe zdjęcie. W opisie pochwalił się, że kadr powstał na randce. Wspomniał również o... Kindze! O co dokładnie chodzi?

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Gwiazda "M jak miłość" w stroju kąpielowym. Dominika Kachlik pisze o "horrorze"! to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.