hity na MAXXa
hity na MAXXa

Hakiel na wieść o ciąży narzeczonej zaczął się pakować? "Powiedziałam, żeby został"

Dominika Serowska postanowiła opowiedzieć w rozmowie z "Pudelkiem" o tym, jak jej narzeczony zareagował na wiadomość o ciąży. "Zaczął się pakować" - zażartowała partnerka Marcina Hakiela.

Dominika Serowska i Marcin Hakiel, fot. Wojciech Olkusnik/East News
Dominika Serowska i Marcin Hakiel, fot. Wojciech Olkusnik/East News

Marcin Hakiel kilka tygodni temu zaręczył się ze swoją partnerką. Teraz para postanowiła ogłosić całemu światu radosną nowinę – wkrótce ich rodzina się powiększy!

Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci

W czwartek wieczorem Marcin Hakiel pojawił się wraz z Dominiką Serowską na branżowym evencie organizowanym przez portal "Pudelek". Para, podobnie jak większość obecnych tam gwiazd, udała się na ściankę, aby pozować przed fotoreporterami. Uwagę przykuł wówczas zaokrąglony brzuch kobiety i ułożone na nim dłonie – to tzw. celebrycki gest, którym gwiazdy ogłaszają, że spodziewają się dziecka.

Tak też było w tym przypadku, bowiem Hakiel i Serowska potwierdzili w rozmowie z portalem "Świat Gwiazd", że wkrótce ich rodzina się powiększy.

Tak, tak możecie gratulować, wszystko się zgadza. To nie jest jedzenie, tylko nowe życie

– powiedziała Dominika.

Marcin Hakiel zaczął się pakować, gdy dowiedział się o ciąży?

Narzeczona znanego tancerza postanowiła opowiedzieć o tym, jak Marcin zareagował na wieści o pozytywnym wyniku testu ciążowego. Dominika na początku wywiadu udzielonego reporterce "Pudelka" postanowiła zażartować:

Zaczął się pakować, ale powiedziałam, żeby został

Hakiel niemal natychmiast zareagował na jej słowa, dodając, że od pewnego czasu planował już z narzeczoną założenie rodziny.

Nie do końca tak. Nie no, oczywiście wielkie szczęście. Wszyscy jesteśmy dorośli, także zdajemy sobie sprawę... My wiedzieliśmy, że wcześniej czy później to się może wydarzyć. Oczywiście się ucieszyliśmy, czekaliśmy, żeby zrobić te odpowiednie badania [...]. To jest wielkie szczęście. Przecież żyjemy już często z dwójką dzieci, a niebawem będziemy jeszcze większą rodziną

– powiedział.

Dominika przyznała również, że ma już wybrane propozycje imion dla pociechy. Hakiel po chwili opowiedział też, jak wieści o rodzeństwie przyjęły jego dzieci z małżeństwa z Katarzyną Cichopek – Adam i Helena.

Dzieciaki super. Cieszyły się, oczywiście. Adam ma zaraz 15 lat, więc dla niego to jest lekka abstrakcja. Ten brat czy siostra będą dużo młodsi. Helenka jest bardzo taka emocjonalna i cieszy się. Trzyma kciuki, żeby to była dziewczynka 

– wyznał.

Oceń ten artykuł 0 0