hity na MAXXa
hity na MAXXa

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na nagraniu z dnia ślubu. Internauci patrzą na drugi plan! "Skradła show"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub kościelny. Kilka dni temu zakochani powiedzieli sobie "tak", a uroczystość odbyła się we Włoszech. Teraz młoda para pochwaliła się nowym nagraniem z dnia wesela. Internauci zwrócili uwagę na to, co dzieje się na drugim planie.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Fot: AKPA
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Fot: AKPA

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub we Włoszech

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub! Uczestnicy programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” 3 czerwca ślubowali sobie miłość i wierność w wyjątkowym miejscu. Uroczystość zaślubin i wesele odbyło się bowiem we Włoszech. Gościem honorowym była córka pary – Róża. Hania Żudziewicz urodziła dziewczynkę  w październiku 2022 roku. Pociecha zwycięzców „TzG” (ona wygrywała show, będąc w parze z Robertem Wabichem i Piotrem Mrozem, a on: tańcząc z Anną Karczmarczyk oraz z Anitą Sokołowską) była obecna na „pierwszym” ślubie rodziców. Żudziewicz i Jeschke zalegalizowali bowiem swój związek na początku lutego.

Zakochani zaprosili bliskich do Włoch, by tam raz jeszcze przypieczętować swoją miłość. Na Instagramie pojawiła się szczegółowa relacja z wyjątkowego dla tancerzy dnia. Stąd wiadomo, że młoda para zdecydowała się na aż dwie suknie ślubne i dwa garnitury!

Jeschke i Żudziewicz opublikowali zdjęcia ze ślubu. Na jednej białej sukni się nie skończyło!
Ten czerwiec Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz zapamiętają na długo! Para znana z "Tańca z gwiazdami" początkiem tego miesiąca wzięła ślub. Uroczystość odbyła się we Włoszech. Nowe zdjęcia nowożeńców trafiły już do...

Jacek i Hanna pochwalili się również nagraniem ukazującym ich radość z zawarcia małżeństwa. Uwagę czujnych internautów zwrócił… drugi plan!

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz na Instagramie

Na wideo widać, jak Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke – pełni energii i radości – kroczą w stronę weselnych gości. Wszystkiemu z zaciekawieniem przygląda się pewna pani stojąca za bramą. Jej zachowanie nie przeszło niezauważone w sieci.

Pani zaglądająca z ukrycia wymiata. Pięknie.

Skradła show. Nie ma co.

Najlepsza pani kukająca na drugim planie – można przeczytać w sekcji komentarzy.

Też zwróciliście na nią uwagę?

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na nagraniu z dnia ślubu. Internauci patrzą na drugi plan! "Skradła show" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.