Hubert z "Love Island 7" komentuje rozstanie Marty i Adama. Tak podsumował zachowanie Boguty na "Wyspie miłości"

Hubert Wicher z minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" został poproszony o komentarz w sprawie rozstania Adama Boguty i Marty Borkowskiej. Uczestnik show nawiązał m.in. do zachowania wspomnianych Islanderów na"Wyspie miłości".

„Love Island. Wyspa miłości”. Hubert Wicher komentuje rozstanie Marty i Adama

Kilka dni temu świat mediów obiegła wieść o rozstaniu finalistów programu: „Love Island. Wyspa miłości”. Marta Borkowska i Adam Boguta, którzy zajęli trzecie miejsce w minionym sezonie show, poinformowali na Instagramie, że ich drogi się rozeszły.

Rozstałem się z Martą. Jest bardzo dobrym człowiekiem i zasługuje na kogoś, kto ją pokocha tak, jak ja nie potrafiłem – wyznał DJ.

Adam i Marta z 7 edycji "Love Island" nie są już razem. "Islanderka" zdradziła powód 
Adam Boguta i Marta Borkowska poznali się w programie "Love Island". Wspólnie wzięli udział w siódmej edycji show. Choć nie wygrali, z "Wyspy Miłości" wrócili jako para. Teraz się rozstali.

Od momentu ogłoszenia tej informacji pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat rozstania Adama i Marty. Niektórzy użytkownicy sieci zastanawiali się, jak na wieść o końcu relacji zareagowali zwycięzcy siódmej edycji „LI”: Agata i Hubert. Przypomnijmy: na „Wyspie miłości” panowie nie pałali do siebie sympatią...

Hubert z „Love Island 7” na Instagramie

Hubert Wicher z „Love Island 7” zorganizował na Instagramie serię „pytań i odpowiedzi”. Wśród wpisów do internautów pojawiło się odniesienie do niedawnej sytuacji, jaka zaszła między Martą a Adamem..

Wypowiesz się na temat rozstania Adama i Marty? Mam wrażenie, że ten ich związek był „pod publiczkę”.

Islander zareagował na ten wpis, odpowiadając dość enigmatycznie:

Powiem tak: w programie, jak i w życiu realnym, wydaje mi się, że najlepiej wszyscy wyjdziemy na tym, jak będziemy skupiać się na sobie, na swoich parach. O to też prosiłem w programie, niestety niektórzy mieli więcej do powiedzenia na mój temat i mojej relacji niż swojej. To przykre i przynosi chyba teraz efekty. Ale z mojej strony mogę powiedzieć, że – tak jak ja uważam – ze strony Marty to uczucie było prawdziwe. Z drugiej strony nie będę się wypowiadał, co było. Myślę, że sami dojdziecie do pewnych konkluzji. Szkoda, że tak się stało, ale zostawmy to im i lepiej nie wracać do tego tematu.

Hubert z "Love Island 7" komentuje rozstanie Marty i Adama. Tak podsumował zachowanie Boguty na "Wyspie miłości"
Fot. InstaStory @hubwic

Podczas pobytu w willi między Hubertem a Adamem panowały raczej napięte stosunki. Pod koniec ich przygody na „Wyspie miłości” DJ wyznał partnerowi Agaty, że ten wywołuje u niego skrajne emocje. Po zakończeniu show panowie zapewniali jednak, że między nimi nie ma żadnych scysji. Oglądaliście „Love Island 7”?

Finalista "Love Island" znika z sieci! "Nie jesteśmy postaciami z Waszego ulubionego serialu"
Adam Boguta z 7. sezonu programu: "Love Island. Wyspa miłości" po raz kolejny zwrócił się do internautów, wyjaśniając swoje zachowanie i rozstanie z Martą. Poinformował także o decyzji,...

Oceń ten artykuł 2 12

Ogólna ocena Hubert z "Love Island 7" komentuje rozstanie Marty i Adama. Tak podsumował zachowanie Boguty na "Wyspie miłości" to: 14% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.