hity na MAXXa
hity na MAXXa

"I'm Ready", czyli wspólny singiel Sama Smitha i Demi Lovato! Premiera już w ten piątek

Wiele fanów Sama Smitha na to czekało! Legendarny artysta zapowiedział swój nowy singiel, którego premiera odbędzie się już w ten piątek. Jednak to nie koniec niespodzianek! W utworze gościnnie pojawia się amerykańska piosenkarka Demi Lovato. Co powiecie na taki duet?

Światowa gwiazda Sam Smith ogłasza nowy singiel „I’m Ready”. W kawałku gościnnie pojawia się Demi Lovato. Premiera utworu w najbliższy piątek, 17 kwietnia.Również w piątek pojawi się klip do singla. Za reżyserię odpowiada Jora Frantzis (Cardi B, Rosalia), a autorem choreografii jest Sean Bankhead (Normani, Missy Elliot).

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Sam Smith wydali „To Die For”, „How Do You Sleep?” oraz „Dancing With a Stranger”, duet z Normani. Singiel „I’m Ready” ukazuje się po ogłoszeniu przesunięcia premiery albumu. Szczegóły dotyczące trzeciego krążka Smitha pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy.

Lovato rozpoczęła 2020 singlem „Anyone”, który zaprezentowała na ceremonii Grammy. Artystkę można było oglądać także podczas finału Super Bowl LIV, gdzie zaśpiewała hymn USA. Niedawno w serwisach cyfrowych pojawił się nowy utwór „I Love Me” z klipem w reżyserii Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Drake, Nicki Minaj)

 

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena "I'm Ready", czyli wspólny singiel Sama Smitha i Demi Lovato! Premiera już w ten piątek to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.