hity na MAXXa
hity na MAXXa

Imperium: Zobaczcie teledysk do „No Doubt About It” Pitbulla i Jussie Smolletta!

Zobaczcie teledysk do piosenki „No Doubt About It” z serialu „Imperium” z udziałem Pitbulla i Jussie Smollett (czyli serialowego Jamala Lyona). Utwór znajdzie się na płycie ze ścieżką dźwiękową z drugiego sezonu serialu „Imperium”.

Zdjęcia do teledysku „No Doubt About It” zostały nakręcone na Florydzie, a za reżyserię klipu odpowiada Gil Green. Utwór znajdzie się na soundtracku do drugiego sezonu "Imperium", którego premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

Pierwszy sezon „Imperium” święcił triumfy na wszystkich płaszczyznach – serial pobił wszelkie rekordy oglądalności, w produkcji pojawiły się najgorętsze nazwiska Hollywood oraz największe gwiazdy świata muzyki. Nagrana przez aktorów ścieżka dźwiękowa zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboardu, zostawiając daleko w tyle m.in. Madonnę.

Równie dramatyczny, co zaskakujący finał pierwszego sezonu „Imperium” pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Kto przejmie muzyczną wytwórnię? Czy Lucious odpowie za zabójstwo? Jak potoczą się losy zmagającego się z chorobą psychiczną Andre?

Nowy sezon to nowe, gorące nazwiska. Do plejady gwiazd „Imperium” dołączą: Lenny Kravitz, Alicia Keys, Kelly Rowland oraz Pitbull. Nieustanie mówi się także o udziale w produkcji samej królowej amerykańskiego show biznesu – Oprah Winfrey.

Premierowe odcinki drugiego sezonu „Imperium” w każdą środę w FOX.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Imperium: Zobaczcie teledysk do „No Doubt About It” Pitbulla i Jussie Smolletta! to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.