Jest już data premiery serialu "Dżentelmeni". To nowa produkcja Guya Ritchiego

Niedawno zobaczyliśmy pierwszy zwiastun serialu "Dżentelmeni". Wiemy, już kiedy będzie jego premiera. Nowa produkcja Guya Ritchiego ukaże się już w marcu.

Netflix Polska/Kadr z YouTube
Netflix Polska/Kadr z YouTube

„Dżentelmeni”

Serial „Dżentelmeni” powstał w oparciu o komedię kryminalną Guya Ritchiego z 2019 roku o tym samym tytule. W filmie główna rola należała do Matthew McConaughey, a u jego boku mogliśmy zobaczyć także m.in. Charliego Hunnama, Henry’ego Goldinga czy Michelle Dockery.

W serialu to Theo James będzie na pierwszym planie. Brytyjski aktor zadebiutował w 2010 roku w miniserialu „A Passionate woman”, jednak przełomową rolą w jego karierze było wystąpienie jako Tobias „Cztery” Eaton w „Niezgodnej” w 2014 roku. Oprócz tego zagrałw takich produkcjach, jak: „Kochanek idealny”, „Złoty chłopak” czy „Biały Lotos”.

Obsada serialu

Tym razem Theo James wcieli się w Eddiego Hornimana. To mężczyzna, który dziedziczy po ojcu pokaźny majątek i odkrywa, że jest on częścią narkotykowego imperium. Zdeterminowany, by wyrwać swoją rodzinę ze szponów przestępczego półświatka, Eddie próbuje ograć gangsterów w ich własnej grze. W miarę jak zostaje wciągnięty w złowrogi świat, zaczyna się w nim rozsmakowywać.

W obsadzie znaleźli się również: Kaya Scodelario jako szefowa ds. operacyjnych w narkobiznesie, Giancarlo Esposito, Daniel Ings, Vinnie Jones i Joely Richardson. Za produkcję i tym razem odpowiada Guy Ritchie.

„Dżentelmeni” - gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Dżentelmeni” będzie można oglądać na platformie streamingowej Netflix. Odcinki pojawią się tam już 7 marca tego roku. Jesteście ciekawi?

 

Oceń ten artykuł 0 0