Joanna Krupa musi oszczędzać. Taka jest jej sytuacja finansowa

Joanna Krupa w jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się na szczere słowa o swojej sytuacji finansowej. Okazuje się, ze celebrytka nie może już wydawać, ile chce. Teraz musi oszczędzać!

Niemiec/AKPA
Niemiec/AKPA

Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do dawnych lat

Joanna Krupa jest modelką, aktorką, prezenterką telewizyjną oraz jurorką i gospodynią „Top Model”. Mogłoby się wydawać, że nie narzeka na brak pieniędzy i może sobie pozwolić na duże wydatki. Okazuje się, że nic bardziej mylnego!

W ostatnim czasie gwiazdy coraz chętniej mówią, jak dużo wydają pieniędzy na codzienne życie czy, ile mają na koncie. Nie jest to już temat tabu. Portal „Jastrząb Post” zapytał Joannę Krupę, ile należy zarabiać, aby móc godnie żyć. Celebrytka wróciła wspomnieniami do dawnych lat.

Zależy, gdzie żyjesz - czy w mieszkaniu, czy w domu, czy masz dziecko, czy nie masz. Ciężko mi powiedzieć, każdy jest inny. Jak ja miałam osiemnaście lat to mieszkałam z rodzicami, a jak miałam dwadzieścia wyprowadziłam się i miałam zero na koncie i długi. Nie miałam pracy, żyłam na zero i jakoś mi szło. Następnie powolutku zarabiałam.

Joanna Krupa musi oszczędzać

Teraz Joanna Krupa mówi wprost – musi oszczędzać i hamować się z wydatkami. Nie może sobie pozwolić na szaleństwo na zakupach, choć była przyzwyczajona do sporych wydatków.

Na pewno jest drogo, muszę trochę stopować z moimi wydatkami, bo mam teraz córeczkę i nie mam męża. Jestem sama, więc muszę stopować, a jestem przyzwyczajona do dużych wydatków.

Oceń ten artykuł 0 0