Julia Wieniawa zakończyła współpracę z Kayaxem. Jest komentarz Kayah

Na Instagramie Julii Wieniawy pojawiło oświadczenie. Artystka oficjalnie zakończyła współpracę z wytwórnią Kayax. Podkreśliła, że nie będzie komentowała całej sytuacji.

fot. East News
fot. East News

Julia Wieniawa kończy współpracę z Kayaxem

2 kwietnia na Instagramie Julii Wieniawy pojawiło się oświadczenie. Czytamy w nim, że artystka oficjalnie zakończyła współpracę z wytwórnią Kayax. Przez kilka ostatnich lat to właśnie ona sprawowała pieczę nad rozwojem artystycznym młodej gwiazdy:

Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią KAYAX, tj. spółką Kayax Production & Publishing sp. z o.o. Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia o rozwiązaniu współpracy, w tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem. (...) Odnośnie do mojej współpracy z KAYAX wydane zostanie oddzielne oświadczenie.

Post skomentowała Kayah, która jeszcze na początku stycznia również ogłosiła, że kończy współpracę z wytwórnią:

Powodzenia Julcia! Mądra i odważna decyzja! Trzymam kciuki!

Kayah również rozstała się z Kayaxem

2 stycznia wieczorem Kayah na swoim Instagramie przekazała sensacyjne informacje. Po ponad 20 latach zakończyła współprace z wytwórnią Kayax. Artystka w 2001 roku założyła tę agencję razem z Tomaszem Grewińskim. Pod swoimi skrzydłami mieli kariery takich twórców jak chociażby Krzysztof Zalewski, Nosowska, Maria Peszek, Mery Spolsky czy Julia Wieniawa.

W oświadczeniu napisano, że artystyczną działalnością kobiety będzie opiekować się firma ArtRooijens. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

Kayah rozstaje się z Kayaxem! Piosenkarka wydała oficjalne oświadczenie
Po ponad 20 latach Kayah zakończyła współpracę z wytwórnią Kayax. Wokalistka opublikowała specjalne oświadczenie na swoim Instagramie w tej sprawie.

Oceń ten artykuł 0 1