Justin Timberlake wystąpi w Polsce! Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Justin Timberlake zagra koncert w Polsce! Artysta ogłosił długo oczekiwaną trasę koncertową po Europie i Wielkiej Brytanii.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Justin Timberlake w Polsce

Justin Timberlake to niekwestionowana gwiazda. Piosenkarz, autor tekstów, aktor i tancerz. Jest laureatem sześciu nagród Grammy i czterech Emmy. Teraz polscy fani będą mieli okazję usłyszeć go na żywo! Artysta wystąpi w TAURON Arena Kraków w ramach „The Forget Tomorrow World Tour” 26 lipca tego roku.

Podczas koncertu w Polsce Timberlake zaprezentuje swoje najnowsze utwory z nadchodzącego albumu "Everything I Thought It Was", takie jak: "Selfish" czy właśnie wydany singiel "Drown". Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szykuje się naprawdę wyjątkowe show!

Cała trasa koncertowa obejmuje aż 67 występów na całym świecie od kwietnia do grudnia tego roku. Tournée rozpoczyna się w Ameryce Północnej. Zainteresowanie jest tam tak duże, że planowane jest aż 30 koncertów. Następnie Justin Timberlake pojawi się w Polsce, a później odwiedzi kolejne europejskie państwa.

Gdzie i kiedy kupić bilety na koncert w Krakowie?

Przedsprzedaż biletów na koncert w Krakowie dla klientów City Handlowy rozpocznie się w środę, 28 lutego o godzinie 10:00. Natomiast na stronie Ticketmaster w czwartek, 29 lutego o godzinie 10:00. Sprzedaż ogólna ruszy w piątek, 1 marca na JustinTimberlake.com i LiveNation.pl o godz. 10:00.

W sprzedaży będą dostępne również różnorodne pakiety VIP, które zapewnią fanom więcej niezapomnianych wrażeń, między innymi bilety do ekskluzywnej sekcji VIP Stage Bar z obsługą przez całą noc, specjalnie zaprojektowane upominki VIP, wcześniejsze wejście na teren koncertu i nie tylko. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie vipnation.eu.

 

Oceń ten artykuł 0 0