Justyna Steczkowska prezentuje nowy teledysk. Gwiazda oszołomiła fanów [WIDEO]

Justyna Steczkowska jest uważana za prawdziwą divę polskiej sceny muzycznej. Niedawno w Internecie ukazała sie jej nowa piosenka, a wraz z nią niesamowity teledysk. Gwiazda zaprezentowała całkiem nowy styl. Zobaczcie sami!

Nowy teledysk już w sieci

Justyna Steczkowska jest na polskiej scenie muzycznej od lat, ale ani na chwilę nie zwalnia tempa. Jakiś czas temu wydała singiel "D.N.A", który doczekał się już prawie 2 mln odsłon na YouTubie. Teraz piosenkarka zaprezentowała teledysk do utworu "Poza ramą". To singiel, który bezsensownym ocenianiu ludzi, wpisywaniu ich w schematu oraz strachu. Justyna Steczkowska tą piosenką zaprezentowała całkowicie nowy styl. Oprócz wokalistki, autorami "Poza ramą" są Jeremi Sikorski, Monika Wydrzyńska (muzyka i tekst), Kevin Mglej (tekst), Andrzej Jaworski i Mikołaj Trybulec (muzyka).

"POZA RAMĄ"... „Te historie każdy zna...".
No właśnie... Każdy zna, bo to nie jest piosenka tylko o mnie, a o nas wszystkich - komentuje utwór Justyna.

W klipie występuje siostrzeniec Justyny - Sasza. Niezwykle klimatyczny teledysk obejrzało już ponad 40 tysięcy osób! Co o nim myślicie?

Justyna Steczkowska - kariera

W sierpniu tego rok Justyna Steczkowska skończyła 50 lat. Podczas swojej kariery zdążyła się już na stałe wpisać w historię polskiej muzyki. Znana jest przede wszystkim ze swojej szerokiej skali głosu, wyliczonej na cztery oktawy. Ponadto, kobieta jest również skrzypaczką, osobowością medialną, aktorką, prezenterką, projektantką mody i fotografką. Reprezentowała Polskę na 40. Konkursie Piosenki Eurowizji. Od 1996 roku wypuściła aż 17 albumów studyjnych. Jest laureatką wielu nagród muzycznych, w tym m.in. sześciu Fryderyków czy dwóch Wiktorów. Jej najbardziej znane utwory to "Dziewczyna Szamana", "Wracam do domu" czy też "Modlitwa". Jest jurorką w programie "The Voice of Poland".

"The Voice of Poland". Zaskakujące wyznanie Justyny Steczkowskiej: "To jest straszne..."
Justyna Steczkowska wróciła wspomnieniami do czasów, gdy rozpoczynała karierę muzyczną. Piosenkarka opowiedziała na planie "The Voice of Poland", co było wówczas jej największym problemem. "Stres mnie wykańczał" - powiedziała.

Justyna Steczkowska pozuje bez spodni. Odsłoniła za dużo? Ręce poszły w ruch [ZDJĘCIA]
Justyna Steczkowska zapowiedziała premierę nowego singla, publikując w sieci zakulisowe zdjęcia z planu teledysku. 50-letnia artystka w klipie odsłoniła nieco ciała i zmierzyła się z nieprzychylnymi opiniami na swój temat.

Oceń ten artykuł 0 1