Już wiadomo, co wydarzy się w "Postaw na milion". Gospodarz teleturnieju zabrał głos

"Postaw na milion" to teleturniej, który od lat cieszy się dużą popularnością, a widzowie nigdy nie mogą narzekać na brak emocji. Jaki będzie nadchodzący sezon? Łukasz Nowicki zdradził, że 28. edycja będzie bardzo mocna!

fot. AKPA/Piętka Mieszko
fot. AKPA/Piętka Mieszko

Łukasz Nowicki w „Postaw na milion”

„Postaw na milion” to teleturniej, który jest emitowany od 2011 roku. Biorą w nim udział duety, które sprawdzają swoją wiedzę z różnych dziedzin. Na początku gry otrzymują milion złotych, którym muszą rozsądnie dysponować przy wyborze poprawnych odpowiedzi, aby na koniec zachować jak najwięcej pieniędzy. Gospodarzem show jest Łukasz Nowicki i wielu widzów nie wyobraża sobie, aby w tej roli zastąpił go ktoś inny.

Niedawno prezenter ukrócił plotki dotyczące jego rzekomego pożegnania z formatem. Do pogłosek odniósł się tuż po tym, jak pojawiły się one w sieci, a także kilka dni temu, kiedy z kolei opublikował fotografię wykonaną na planie „Postaw na milion”.

Taki będzie nadchodzący sezon „Postaw na milion”

Dzisiaj Łukasz Nowicki ponownie wrócił na Instagramie do tematu „Postaw na milion”. Tym razem opublikował zdjęcie wykonane w garderobie. Przekazał też informacje o zakończeniu nagrywania nadchodzącego sezonu „Postaw na milion”. Nie krył przy tym ekscytacji zdradzając, że 28. edycja teleturnieju będzie wyjątkowa. Jak podkreślił, poziom wiedzy uczestników rośnie, a graczom udało się wygrać spore sumy pieniędzy.

Zdjęcie z garderoby musi być!!!!! Skończyliśmy zdjęcia do 28 sezonu Postaw Na Milion. Wiem ze zawsze pisze o emocjach, wygranych, świetnych grach itd itd itd. Ale tym razem NAPRAWDĘ było wyjątkowo. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem, padło mnóstwo wygranych a atmosfera była fantastyczna. Zobaczycie też jak przygotowani byli uczestnicy w tym roku. Poziom rośnie!!! - i to mnie cieszy!!! Dziękuję gościom, graczom i ich rodzinom oraz ekipie. Do zobaczenia!!! – zdradził.

Filip Chajzer ma poprowadzić ten program. Nie będzie jedynym gospodarzem?
"Idź na całość" to program, który ma powrócić na antenę po ponad 20 latach. Prawdopodobnie prowadzącym zostanie Flip Chajzer. 39-latek powiedział zaskakujące słowa. Drugim gospodarzem będzie jego ojciec?

Oceń ten artykuł 8 14

Ogólna ocena Już wiadomo, co wydarzy się w "Postaw na milion". Gospodarz teleturnieju zabrał głos to: 36% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.