hity na MAXXa
hity na MAXXa

Kim jest ojciec córki Małgorzaty Tomaszewskiej? Właśnie dodała jego zdjęcia

Małgorzata Tomaszewska pokazała wyjątkowe zdjęcia, na których widać ojca jej córki. Fotografie nie pozostawiają wątpliwości, kim jest mężczyzna i ostatecznie ucinają plotki, jakoby był to Aleksander Sikora.

fot. Kurnikowski/AKPA
fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Tomaszewska ma syna i córkę

W sierpniu ubiegłego roku Małgorzata Tomaszewska ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, a w lutym powitała na świecie córeczkę imieniem Laura. Prezenterka, która pół roku temu pożegnała się z prowadzeniem „Pytania na śniadanie”, wychowuje obecnie dwójkę dzieci. Jej pierworodny syn Enzo urodził się w 2017 roku.

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z tych gwiazd, które chronią prywatność swoich najbliższych i rzadko opowiadają o życiu osobistym mediom. Do tej pory tożsamość ojca jej córki była tajemnicą. Niektórzy spekulowali nawet, że tatą Laury może być Aleksander Sikora, bliski przyjaciel prezenterki. Ten jednak ukrócił te plotki w rozmowie z „Party”.

Znam ojca dziecka Małgosi. Bardzo go lubię. Uważam, że jest świetnym facetem. Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację. I to chyba właściwie tyle, co mogę na ten temat powiedzieć, bo nie chciałbym wchodzić w jej życie prywatne

– oświadczył oficjalnie.

Małgorzata Tomaszewska pokazała ojca Laury

Teraz Tomaszewska w końcu postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojej relacji. 34-latka pochwaliła się wyjątkowymi kadrami, jakich wcześniej próżno było szukać na jej obserwowanym przez blisko 150 tysięcy osób profilu na Instagramie. Na zdjęciach jej ukochany pozuje w koszulce z napisem: „nasz pierwszy Dzień Ojca”. Body z identycznym nadrukiem ma na sobie córka pary. Na fotografii widnieją też ich imiona: „Laura & Robert”. Jest już zatem jasne, jak na imię ma partner byłej gwiazdy TVP.

Kim jest ojciec córki Małgorzaty Tomaszewskiej? Właśnie dodała jego zdjęcia

fot. Instagram/@malgorzata__tomaszewska

Oceń ten artykuł 20 27

Ogólna ocena Kim jest ojciec córki Małgorzaty Tomaszewskiej? Właśnie dodała jego zdjęcia to: 42% / 100%, uzyskana z: 47 głosów.