Klaudia El Dursi chwali się mamą! Tak wygląda pani Bożena [FOTO]

Influencerka zyskała popularność za sprawą programu "Top Model". Choć nie udało się jej wygrać, to zyskała popularność, dzięki której rozwinęła karierę w mediach. Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, na którym Klaudia El Dursi pozuje w towarzystwie mamy. Widzicie podobieństwo?

Klaudia El Dursi z mamą

Klaudia El Dursi – była uczestniczka programu „Top Model” i prowadząca „Hotel Paradise” – czasami porusza w mediach temat rodziny. Na jej Instagramie niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć zdjęcia przedstawiające influencerkę w towarzystwie partnera i dzieci. Fotografie, na których Klaudia pokazuje się z najbliższymi, spotykają się z dobrymi reakcjami jej fanów. 

Rok temu prezenterka, wraz z mamą Bożeną, pojawiła się w „Dzień dobry TVN”. Panie powspominały tam nastoletnie czasy Klaudii, a także porozmawiały o podobieństwie celebrytki do mamy.

Wiele osób mi mówi: „Klaudia, Ty to im starsza, tym bardziej podobna do mamy”. […] Ale my osobiście uważamy, że absolutnie nie mamy ze sobą niemalże nic wspólnego, żartobliwie mówiąc – wyznała młodsza El Dursi.

Na pytanie, czy chodzi o charakter, mama odpowiedziała:

Tak, charakter, zachowania, talent nasz wspólny, pasja do gotowania...

Jak wygląda mama Klaudii El Dursi?

Prezenterka opublikowała w sieci nagranie, na którym widoczna jest mama Bożena. Na wspólnym filmiku, który Klaudia udostępniła na Instagramie, kobiety wyglądały jak ikony yin&yang, co zauważyła jedna z ich towarzyszek. Prezenterka ubrana była na czarno z białym czepkiem, a jej mama miała biały strój i czarne okulary.

Z mamusią na plan – napisała pod wideo Klaudia.

 

Klaudia El Dursi chwali się mamą! Tak wygląda pani Bożena [FOTO]

https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Klaudia El Dursi chwali się mamą! Tak wygląda pani Bożena [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.