Klaudia El Dursi szuka idealnej asystentki. Odrzuciła już blisko 500 zgłoszeń

Klaudia El Dursi niedawno rozpoczęła poszukiwania asystentki. Jak się okazuje, odrzuconych zostało już blisko pół tysiąca aplikacji. Większość najprawdopodobniej z powodu braku... dołączenia krótkiego filmu o sobie.

Oczywiście, każdy pracodawca może wyznaczyć własne warunki rekrutacji, bo przecież nikt nikogo nie zmusza do wysłania CV. Tylko czy w tym przypadku wymagania podane przez gwiazdę "Hotelu Paradise" mają swoje uzasadnienie?

Asystentka poszukiwana. Klaudia El Dursi rekrutuje

Wygląda na to, że Klaudia El Dursi ma sporo obowiązków na głowie, bo od pewnego czasu poszukuje asystentki w rodzinnej Bydgoszczy. Teraz dowiedzieliśmy się, że trwająca od ponad miesiąca rekrutacja powoli dobiega końca.

Lista wymagań od celebrytki nie jest zbyt długa, bo mowa tu o prowadzeniu kalendarza spotkań, obsługi Instagrama i odpowiadaniu za działania marketingowe. Modelka już kilka tygodni temu podkreślała, że zależy jej na osobie, która posiada prawo jazdy, płynnie porusza się po mediach społecznościowych oraz zna język angielski. Oprócz tego idealna kandydatka powinna wykazywać się "miłą aparycją".

El Dursi oferuje przyszłej pracowniczce umowę o pracę, współpracę przy ciekawych projektach, wizję rozwoju zawodowego oraz – jak podano w ogłoszeniu – atrakcyjne wynagrodzenie. Konkretna pensja nie została jednak podana.

Klaudia El Dursi odrzuciła już ponad pół tysiąca zgłoszeń

Wybór wymarzonej asystentki z pewnością nie jest łatwy dla gwiazdy "Hotelu Paradise", bo przesyłane kandydatury sprawdza za nią ktoś inny. Jak podała celebrytka, do tej pory dostała aż 500 zgłoszeń, jednak na jej stół trafiło ostatecznie tylko 16 aplikacji.

Co ciekawe, do kandydatury oprócz CV trzeba dołączyć krótki film o sobie, a także... link do profilu na Instagramie. Jak się jednak okazało, niektórzy o tym zapomnieli, na co El Dursi jasno zwróciła uwagę.

Wysyłacie zgłoszenia na asystentkę, która co do zasady powinna być skrupulatna, kompetentna i zdyscyplinowana, a przesyłacie e-maile bez filmu wideo. Niestety, takie zgłoszenia nie będą rozpatrywane

– napisała.

Wkrótce okaże się, czy gwieździe "Hotelu Paradise" udało się znaleźć wymarzoną pracowniczkę. Być może Klaudia poinformuje fanów publicznie o wyłonieniu najlepszej kandydatki.

Klaudia El Dursi szuka asystentki, fot. Instagram/@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi szuka idealnej asystentki. Odrzuciła już blisko 500 zgłoszeń

Klaudia El Dursi szuka asystentki, fot. Instagram/@klaudia_el_dursi

Oceń ten artykuł 0 3