Kolejny powrót do "M jak miłość". Prawnuczka Barbary będzie miała "nową" twarz!

W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie emocji. Wiele wskazuje na to, że szykuje się wielki powrót! W rolę Hani - prawnuczki Barbary (Teresa Lipowska) - pojawi się inna aktorka.

Nowe odcinki „M jak miłość”. Córka Natalii w serialu

Co przyniosą nowe odcinki „ M jak miłość”? Zwiastuny i opisy nadchodzących epizodów stawiają sprawę jasno: będzie się działo! W ostatnim czasie widzowie byli świadkami powrotu Natalki do Grabiny. W rolę adoptowanej córki Hani i Marka (Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski), która przyleciała do domu rodzinnego aż z dalekiej Australii, wcieliła się Dominika Suchecka. Zastąpiła w tej roli Marcjannę Lelek. O tym, że nie wszystkim fanom „Emki” taki ruch produkcji przypadł do gustu, pisaliśmy w artykule poniżej.

Roszady wśród gwiazd "M jak miłość" nie spodobały się widzom. "Sztuczne podtrzymanie postaci"
W nowych odcinkach "M jak miłość" pojawiła się dawno niewidziana bohaterka. Co ciekawe, zyskała inną "twarz"! Taka zmiana nie do końca spodobała się widzom...

Inni czujni obserwatorzy serialu odnotowali fakt, iż Natalka przyleciała do Polski sama. Jej córka – Hanna – została pod opieką Ewy (Dominika Kluźniak). Teraz jednak wiele wskazuje na to, że dziewczynka także pojawi się w Grabinie! Jak podaje portal: „Superseriale.se”, prawnuczka Barbary (Teresa Lipowska) wraz z Natalią pozostaną w serialu na dłużej.

Co wydarzy się w „M jak miłość”?

Przypomnijmy: Hania to córka Natalii. Podopieczna Mostowiaków wybrała samotne macierzyństwo po tym, jak ojciec dziecka postanowił nie brać udziału w wychowywaniu pociechy. Dziewczynka otrzymała imię po zmarłej Hannie. Natalka postanowiła wyjechać do Australii, by tam – wspólnie z córeczką – rozpocząć „nowe życie”. Przewrotny los – kierowany ręką scenarzystów – sprawił jednak, że wnuczka Barbary ponownie zjawiła się w Polsce. Według wspomnianego źródła wycieczka ta sprawi, iż młoda mama zapragnie znów zamieszkać razem z bliskimi. Stąd też do Polski sprowadzi także Hanię. W roli tej widzowie „Mjm” zobaczą inną aktorkę. Wcześniej Hanię grała bowiem Maja Marczak. Teraz – jak czytamy na portalu: „Superseriale”, będzie to młoda aktorka o imieniu Wiktoria. Angaż w produkcji zdobyła dzięki udziałowi w castingu. Do tej pory brak jednak szczegółów dotyczących wspomnianej bohaterki. Czekacie na taki zwrot akcji w „Emce”?

Gwiazda "M jak miłość" w stroju kąpielowym. W opisie wspomina o... "horrorze"!
Dominika Kachlik wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia z planu "M jak miłość". Tym samym odtwórczyni roli Franki zaprosiła widzów do oglądania kolejnego odcinka serialu. W opisie wspomniała o... "horrorze"!

Oceń ten artykuł 3 4

Ogólna ocena Kolejny powrót do "M jak miłość". Prawnuczka Barbary będzie miała "nową" twarz! to: 42% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.