Komedia romantyczna z Roznerskim i Lamparską już niedługo na Netflixie!

Już 20. grudnia na Netflixie dostępna będzie druga części komedii romantycznej "Poskromienie złośnicy". W rolach głównych zobaczymy ponownie Magdalenę Lamparską i Mikołaja Roznerskiego.

"Poskromienie złośnicy" - o czym była pierwsza część?

Pierwsza część filmu przedstawiała historię naukowczyni (Magdalena Lamparska), która po zawodzie miłosnym decyduje się przyjechać z USA na rodzinne Podhale i zacząć wszystko od nowa. Przebiegły brat Kaśki próbuje ją przekonać do sprzedaży ziemi i zatrudnia w tym celu przystojnego Patryka (Mikołaj Roznerski). Między parą rodzi się uczucie.

"Poskromienie złośnicy 2" - kontynuacja romansu z Podhala

W "Poskromieniu złośnicy 2" miłość między głównymi bohaterami będzie wystawiona na próbę, kiedy nawzajem zaczną podejrzewać się o niewierność. W rolach głównych ponownie zobaczymy Magdalenę Lamparską i Mikołaja Roznerskiego. W obsadzie znaleźli się także: Agata Turkot, Piotr Nerlewski, Tomasz Sapryk, Piotr Cyrwus, Elżbieta Trzaskoś czy Jan Kardasiński. Za reżyserię odpowiada Filip Zylber, a scenariusz napisała Hanna Węsierska.


Premiera "Poskromienia złośnicy 2" już 20 grudnia!

Czy Kaśka i Patryk przetrwają kolejne próby? Czy uda im się ocalić swoją miłość? Na te pytania będzie można uzyskać odpowiedź 20 grudnia, kiedy "Poskromienie złośnicy 2" trafi na platformę Netflix. 

Oceń ten artykuł 0 0