Kornelia zdradziła plany dotyczące ślubu kościelnego z Markiem

Kornelia i Marek wzięli udział w ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To jedyna para, która przetrwała ostatni eksperyment i nadal pozostaje małżeństwem. Niedawno Kornelia ujawniła, czy planują z Markiem również ślub kościelny.

fot. Player
fot. Player

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Od początku związek Kornelii i Marka rozwijał się pomyślnie. Para włożyła wiele wysiłku w pielęgnowanie swojego małżeństwa oraz budowanie pozytywnych relacji z rodzinami, co nie zawsze było łatwe. Pomimo licznych wyzwań, nowożeńcy skutecznie wykorzystali czas przeznaczony na wzajemne poznanie. Dlatego podczas finalnych konsultacji z ekspertami zarówno Kornelia, jak i Marek wyrazili chęć pozostania w małżeństwie, co nie było zaskoczeniem.

Pod koniec stycznia para zaręczyła się

Pod koniec stycznia Marek ogłosił na Instagramie swoje zaręczyny z Kornelią. Wydarzenie to wywołało sporo komentarzy i wzbudziło duże emocje wśród fanów. Niektórzy obserwatorzy skrytykowali Marka, twierdząc, że wyjątkowa chwila została zakłócona przez rzekomo nachalną reklamę firmy jubilerskiej, o której 32-latek wspomniał w opisie i którą oznaczył na zdjęciach z pierścionkiem.

Kornelia i Marek planują ślub kościelny

Ostatnio Kornelia zorganizowała na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznała, że są z mężem zapracowani i od zakończenia programu ich grafiki są bardzo napięte. 28-latka została zapytana między innymi o to, czy planują z Markiem wziąć również ślub kościelny (cywilny zawarli w show). Kornelia potwierdziła, że są z mężem zdecydowani na taki krok. Uczestniczka "ŚOPW" nie zdradziła jednak na razie żadnych szczegółów dotyczących planowanej uroczystości.

Laura ze "Ĺšlubu od pierwszego wejrzenia" juĹź tak nie wyglÄ…da!
Laura Maciesz zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć - w jej przypadku - eksperyment społeczny zakończył się rozwodem, to dziś jest szczęśliwie zakochana. Na przestrzeni...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Kornelia zdradziła plany dotyczące ślubu kościelnego z Markiem to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.