Laluna cierpi po operacji zmniejszenia żołądka: "Moje życie nie jest już takie samo"

Laluna w 2023 roku poddała się operacji zmniejszenia żołądka. Choć tuż po zabiegu wszystko było w porządku, a kobieta chudła, to wkrótce zaczęła mieć różnego rodzaju nieprzyjemne dolegliwości. Sytuacja przybierała na sile - w tej chwili tak źle, że celebrytka poinformowała fanów, że przechodzi przez jeden z najtrudniejszych momentów w jej życiu.

Laluna – operacja zmniejszenia żołądka

Pod koniec 2023 roku Katarzyna Alexander, znana również jako Laluna Unique z „Królowych życia”, poddała się poważnej operacji, a była nią rękawowa resekcja żołądka. Kobieta wcześniej przeszła niejeden zabieg, jednak w większości były one związane z kwestią wizualną, a nie czysto medyczną. Mowa tutaj o takich ingerencjach, jak: powiększanie pośladków i biustu, naciągnięcie powiek czy usuwanie poduszek tłuszczowych.

Zaraz po zmniejszeniu żołądka celebrytka czuła się dobrze i była zadowolona – po 1,5 miesiąca ważyła 11 kilogramów mniej. Z czasem jednak sytuacja zaczęła się pogarszać, a „Królowa życia” w pewnym momencie przyznała, że zaczyna żałować zabiegu.

Jestem pod opieką innych lekarzy, zobaczymy co dalej. Nie chcę na razie za dużo wypowiadać. Jedynie co wam mogę napisać, to to, że bardzo żałuje operacji bariatrycznej. To był największy błąd w moim życiu, a ja do błędów się zawsze przyznaje. Operacja bariatryczna jest dla osób bardzo otyłych i przewlekle chorych, a nie dla osób z lekką nadwagą, które chcą zbić wagę do walki lub na lato szczerze mówiąc – pisała na Instagramie.

Laluna – problemy zdrowotne

Teraz Laluna po raz kolejny odniosła się do operacji zmniejszenia żołądka, którą przeszła w 2023 roku. W poście na Instagramie napisała, że przechodzi właśnie przez jeden z najtrudniejszych momentów w jej życiu. Zapowiedziała również, że przed nią różne wizyty lekarskie.

Może i nie widać ale to dla mnie jeden z najtrudniejszych momentów w życiu. Od momentu poddania się operacji bariatrycznej moje życie nie jest już takie samo, ale nie poddajemy się walczę o to aby było lepiej. Dziś miałam kolejna wizytę u pani dietetyczki. 04 czerwca jadę na szczelność żołądka i podejmę decyzję co dalej.

Celebrytka wytłumaczyła fanom, że w tej sytuacji zmuszona jest odwołać różne plany, które miała na ten czas. Zaapelowała też do obserwatorów, by nie szli jej śladem i nie podejmowali poważnych decyzji w pośpiechu.

Tymczasem parę słów odemnie nigdy nie podejmuj decyzji szybko i pochopnie to był mój błąd za który teraz muszę dużo płacić ;( trzymajcie się zdrówka – podsumowała.

Oceń ten artykuł 0 0