hity na MAXXa
hity na MAXXa

Laura z "Love Island" przekazała radosną nowinę. Chodzi o dziecko!

Laura Gołaszewska z "Love Island" w programie poznała Armina Pawlaka, z którym obecnie jest w związku. W miniony weekend uczestniczka show przekazała radosne wieści. Okazało się, że jej rodzina niedawno się powiększyła!

Laura i Armin z „Love Island” razem po programie

Nowy sezon programu: „Love Island. Wyspa miłości” zbliża się wielkimi krokami! Pierwszy odcinek 9. serii widzowie TV 4 zobaczą w poniedziałek – 4 marca – o godz. 22:00. Oznacza to, że zmieniła się godzina emisji, co nie wszystkim fanom „LI” przypadło do gustu.

Zmiany w nowym sezonie "Love Island" mocno poróżniły widzów. Wszystko przez jeden szczegół! "Oglądalność spadnie"
O której godzinie będzie można oglądać nowe odcinki programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Odpowiedź na to pytanie zaskakuje! Produkcja podała nowe informacje o starcie 9. sezonu, a widzowie nie kryli zdziwienia.

Kto wygra show? Tego odbiorcy dowiedzą się za kilka tygodni. Zwycięzcami poprzedniej edycji byli Laura Gołaszewska i Armin Pawlak. Czy nadal są razem? Odpowiedź brzmi: tak! Mało tego – na początku roku zakochani poinformowali o kolejnym etapie w związku: Laura i Armin razem zamieszkali!

Okazuje się, że to nie koniec pozytywnych informacji od uczestników „Love Island”. W miniony weekend partnerka Armina poinformowała o tym, że jej rodzina właśnie się powiększyła! Z relacji Laury opublikowanej na Instagramie wynika, że niedawno na świecie pojawiła się jej siostra.

Laura z „Love Island 8” o siostrze

Laura Gołaszewska zamieściła w sieci uroczy kadr, na którym widać malutką rączkę. Do fotografii dodała krótki, aczkolwiek wiele mówiący dopisek:

Wczoraj poznałam swoją siostrzyczkę.

Laura z "Love Island" przekazała radosną nowinę. Chodzi o dziecko!

Fot. Instagram @ laura.golaszewska

Islanderka nie zdradziła więcej szczegółów, ale wspomniana publikacja może wskazywać na to, że rodzina Laury powitała nowego członka. Serdecznie gratulujemy!

Armin z "Love Island" zapytany o zaręczyny z Laurą. Ta odpowiedź nie pozostawia wątpliwości!
Armin i Laura to para, która wygrała miniony sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości". Obecnie zakochani razem mieszkają. Czy myślą o... ślubie? Ostatnio uczestnik show odpowiedział na pytanie dotyczące zaręczyn!

Oceń ten artykuł 6 5

Ogólna ocena Laura z "Love Island" przekazała radosną nowinę. Chodzi o dziecko! to: 54% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.