Lewandowski zakłócił żonie nagranie. Tak zareagował na jej zmysłowy taniec przed kamerą [WIDEO]

Anna Lewandowska nagrywała kolejny film z tanecznymi popisami. Tym razem nie wszystko poszło jednak po jej myśli. Nagle za jej plecami pojawił się Robert. Nie był wcale jedynym niespodziewanym "gościem" w kadrze.

Anna Lewandowska uczy się tańczyć

W ubiegłym roku Robert Lewandowski wstąpił w szeregi FC Barcelony. W związku ze zmianą klubu piłkarz i jego żona podjęli decyzję o zamieszkaniu na stałe w Hiszpanii. Ze swoimi dwiema córkami przeprowadzili się do stolicy Katalonii i bardzo szybko się tam odnaleźli. Całą rodziną zaczęli uczyć się języka, Anna nie kryje też, że jest zakochana w nowym miejscu i tamtejszej kulturze.

Lewandowska w Hiszpanii zapałała miłością do bachaty, wywodzącego się z Dominikany tańca. Ostatnio zaczęła również eksperymentować z innymi stylami. 35-latka nie tylko intensywnie trenuje na sali tanecznej, ale też chętnie prezentuje fanom swoje postępy. Na jej profilach na Instagramie i TikToku regularnie pojawiają się nowe nagrania. Ostatnio chciała stworzyć kolejne, ale tym razem miała wyjątkowo „pod górkę”.

Robert Lewandowski wkroczył do akcji

Kiedy Lewandowska znów „wywijała” przed kamerą, nieopodal kręciła się jej starsza córka – 6-letnia Klara. Dziewczynka najwyraźniej chciała dodać coś od siebie, bo w pewnym momencie w kadrze pojawiły się jej palce, które na moment zasłoniły główną bohaterkę wideo. Nie był to jednak koniec „niespodzianek”, jakie spotkały „Lewą”.

Za chwilę do akcji wkroczył jej mąż. Robert stanął za plecami Anny z grobową miną, po czym nieoczekiwanie postanowił pochwalić się swoimi tanecznymi ruchami. To zainteresowało zaś ich psa, który także chciał się pokazać. Ostatecznie zwierzak i roześmiany już Lewandowski wspólnie zeszli na bok, pozwalając Ani dokończyć filmik.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Lewandowski zakłócił żonie nagranie. Tak zareagował na jej zmysłowy taniec przed kamerą [WIDEO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.