hity na MAXXa
hity na MAXXa

Lubiany serial TVP zniknął z "ramówki" na wakacje. Wróci z nowymi odcinkami?

Polskie seriale niezmiennie cieszą się sporym zainteresowaniem widzów. Obecnie wiele tytułów chwilowo zniknęło z "ramówki", a wszystko za sprawą wakacyjnej przerwy w emisji. Co wiadomo na temat "Klanu"? Odpowiadamy!

Kaja Paschalska. Fot. AKPA
Kaja Paschalska. Fot. AKPA

Koniec sezonu „Klanu” przed wakacjami 2024

„Klan” to najdłużej emitowany polski serial. Pierwszy odcinek został zaprezentowany publiczności telewizyjnej „Jedynki” w 1997 roku. Od tamtej pory historia rodziny Lubiczów i ich bliskich przyciąga odbiorców jak magnes. Do tej pory pokazano już ponad 4 tysiące epizodów! Ostatni w minionej serii trafił do publiczności na początku czerwca. Wówczas produkcja poinformowała o przerwie w emisji spowodowanej wakacjami.

Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki „Klanu”? Pojawiły się nowe informacje w sprawie lubianej produkcji. Padła nawet konkretna data!

Kiedy nowe odcinki serialu „Klan” w TV?

Chociaż osoby odpowiedzialne za promocję „Klanu” – jak dotąd – nie podały oficjalnych komunikatów w tej sprawie, to Świat Seriali przekazał „przecieki” dotyczące produkcji. Fani serialu powinni być spokojni: wiele wskazuje na to, że tytuł ten powróci do TVP1 2 września o stałej porze: 17:55.

Z naszych informacji wynika, że „Klan” wróci z wakacji w poniedziałek 2 września i będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17.55 w TVP1 – czytamy na wspomnianej stronie.

Co więc wydarzy się w serialu po wakacjach? Opisy i streszczenia „zdradzają”, że Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) będzie cieszyć się z powrotu córki – Kasi (Julia Królikowska). Dziewczyna pojawi się u rodzicielki w przerwie między rejsami. Przypomnijmy: Lubiczówna wraz z narzeczonym postanowiła zmienić swoje życie i została członkinią załogi morskiej. Odwiedziny niezwykle ucieszą Grażynę, która zasypie córkę pytaniami o przyszłość. Wspomni m.in. o powiększeniu rodziny, a w odpowiedzi usłyszy:

Ty miałaś trzydzieści pięć lat, jak mnie urodziłaś. Jak będę w tym wieku, to może też się postaramy i wtedy przestanę pływać. Ale na razie o tym mnie myślę.

„Klan” to – obok „M jak miłość” i „Na dobre i na złe” – jeden z najchętniej oglądanych seriali. Czekacie na nowe odcinki? 

Decyzja produkcji "M jak miłość" w sprawie Kalskiej nie spodobała się widzom. "Szkoda"
Adriana Kalska w "M jak miłość" gra już od ładnych paru lat. Jako Iza zyskała spore grono fanów. Ci ruszyli z komentarzami po tym, jak aktorki zabrakło na planie nowej "czołówki".

Oceń ten artykuł 0 0