Luna przerwała milczenie. Odwołuje występy. "Mam nadzieję, że mi wybaczycie"

Luna od kilku dni milczała w mediach społecznościowych. Teraz ponownie odezwała się na Instagramie. Nie na takie wieści czekali jednak jej fani. Reprezentująca Polskę na tegorocznej Eurowizji artystka poinformowała o odwołaniu swoich dwóch występów.

Eurowizja 2024. Luna walczy z chorobą

W ostatnią niedzielę Luna wzięła udział w kolejnej przedeurowizyjnej imprezie. Po występie w Londynie spadła na nią krytyka, bo zdaniem wielu nie domagała wokalnie. Wkrótce okazało się, że powodem niedociągnięć była choroba. Luna przekazała, że straciła głos, jej management zapewnił natomiast, że sytuacja jest pod kontrolą.

Luna walczy z infekcją gardła. Nie tylko ona. (…) Większość reprezentantów nawet nie pojawia się na wszystkich przedeurowizyjnych koncertach. Luna jest jedną z nielicznych, jak nie jedyną, która występuje na każdej z tych imprez. Teraz jest fokus na szybki powrót do zdrowia, pewnie najpierw wrócą treningi związane z choreografią, a później wokalne. Luna jest bardzo zmotywowana i nie chce nic odpuszczać, ale choroba nie wybiera. Co do awansu, to Luna i cały jej zespół robią wszystko, aby efekt był jak najlepszy 

– poinformował Pudelka team 24-latki.

Eurowizja 2024. Luna odwołuje występy

Luna w ostatnich dniach milczała w mediach społecznościowych. Teraz w końcu ponownie odezwała się do fanów, publikując na Instagramie oświadczenie, które zasmuci wielu jej sympatyków. Z powodu choroby artystka reprezentująca Polskę z utworem „The Tower” była zmuszona odwołać najbliższe dwa występy. Nie weźmie udziału w pre-parties w Amsterdamie i Sztokholmie.

Jak widzicie, byłam już spakowana do Amsterdamu i Sztokholmu. Bardzo chciałam was zobaczyć, bo muzyka i spotkania z wami są niezwykle uzdrawiające, ale niestety muszę najpierw wyleczyć swój głos. Jak słyszycie… Jest mi bardzo, bardzo przykro. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Moje serce jest z wami. Liczę, że będę mogła przyjechać i zobaczyć Amsterdam oraz Sztokholm tak szybko, jak to możliwe

– zwróciła się wyraźnie chorym głosem do obserwatorów na Instagramie.

Przypomnijmy, że Luna o awans do wielkiego finału 68. Konkursu Piosenki Eurowizji będzie walczyła w pierwszym półfinale, który zaplanowano na 7 maja 2024 roku. Pozostał zatem niespełna miesiąc. Warto dodać, że z niemal identycznymi problemami przed rokiem mierzyła się Blanka. Ona w połowie kwietnia odwołała swój udział w przedeurowizyjnych imprezach w Amsterdamie i Londynie.

fot. Instagram/@musicofluna

Oceń ten artykuł 1 5

Ogólna ocena Luna przerwała milczenie. Odwołuje występy. "Mam nadzieję, że mi wybaczycie" to: 16% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.