hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Ma wrócić do jury". Zmiany w zespole trenerów "The Voice of Poland"

W sprawie piętnastej edycji "The Voice of Poland" wciąż napływają nowe informacje. Pojawiły się wieści nie tylko o prowadzących, którzy mieliby zastąpić Tomasza Kammela, ale też o jednym z trenerów. To znane już fanom programu nazwisko.

fot. Podlewski/AKPA
fot. Podlewski/AKPA

Zmiany w zespole „The Voice of Poland”

Od doniesień na temat zmian w ekipie „The Voice of Poland” aż huczy. O tym, że program czeka obsadowa rewolucja, mówiło się już od dłuższego czasu. Jak podawał ostatnio „Fakt”, w piętnastym sezonie najpewniej nie powrócą jako trenerzy Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk i Lanberry. Ta sama gazeta pisała, że w jury miałby zadebiutować Kuba Badach. Wcześniej natomiast informacją o propozycji od produkcji „The Voice” oficjalnie pochwalił się Dawid Kwiatkowski.

Ponadto do mediów dotarły wieści o nowych prowadzących „The Voice of Poland”. Według portalu „Świat gwiazd” w nadchodzących odcinkach zamiast Tomasza Kammela mieliby podobno pojawić się Paulina Chylewska i Maciej Dowbor. To byłaby sensacja – tym bardziej, że ten drugi dopiero co pożegnał się z Polsatem. Póki co jednak wszystko pozostaje tylko w sferze plotek.

Michał Szpak w „The Voice of Poland 15”?

Ten sam serwis podzielił się także kolejnym nazwiskiem, które potencjalnie może znaleźć się wśród trenerów. Jak twierdzą źródła „Świata gwiazd”, propozycję powrotu otrzymał Michał Szpak.

Do jury „The Voice” ma wrócić Michał Szpak. Produkcja od razu do niego zadzwoniła, bo każdy pamięta, jak bardzo kochają go widzowie. Umowy są domykane, więc lada dzień okaże się, czy to on, ale to raczej pewne. Jeśli nie, to znaczy, ze nie spełniono jego oczekiwań. Jeżeli te informacje się potwierdzą, to szykuje się naprawdę pełna wrażeń edycja. Michał to barwna postać, która znowu wprowadziłaby energię i powiew świeżości. Do tego cieszy się sympatią widzów (…)

– cytuje wspomniany portal.

Przypomnijmy, że długowłosy wokalista zasiadał w obrotowym fotelu od ósmego do jedenastego sezonu. Dwie z czterech edycji z Michałem Szpakiem wygrali właśnie jego podopieczni – najpierw Marta Gałuszewska, a potem Krystian Ochman.

Oceń ten artykuł 0 4