Magdalena Narożna eksponuje zgrabną sylwetkę, pozując w oryginalnych strojach. "Masz cudowną figurę" [ZDJĘCIA]

Magdalena Narożna wrzuciła do sieci nową porcję fotografii! Liderka zespołu Piękni i Młodzi pozowała w aż trzech różnych kreacjach. W komentarzach rozwiązał się worek z komplementami.

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi na Instagramie

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi cieszy się sporym zainteresowaniem internautów. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy użytkowników sieci, a liczba ta wciąż rośnie! Liderka formacji znanej z przebojów disco polo nie pozostawia swoich fanów bez wieści, aktywnie działając na wspomnianej platformie. To właśnie tam publikuje mnóstwo zdjęć oraz nagrań ukazujących jej zawodowe oraz prywatne życie. Magdalena Narożna znakomicie odnajduje się zarówno na muzycznej scenie, jak i przed obiektywem aparatu! Niejednokrotnie udowadniała też, że nie boi się metamorfoz – każda jej „przemiana” jest entuzjastycznie przyjmowana przez internautów i nie inaczej było tym razem. Magda Narożna opublikowała serię fotografii, na których prezentowała się w rozmaitych „scenicznych” wydaniach. Tu rządzą kolory, cekiny i wyraziste wzory!

Przesuń w prawo.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magda Narożna w trzech różnych kreacjach

Magdalena Narożna zamieściła na Instagramie kadry wykonane za kulisami. Na koncert w Gorzowie wokalistka wybrała przykuwające wzrok suknie, za które – jak przyznała w opisie – odpowiada projektant Konrad Bikowski. Uwagę zwraca także fryzura wokalistki. Narożna tym razem postawiła na "wysokie upięcie", co jest pewną odmianą – dotychczas liderka „Pięknych i Młodych” raczej wybierała inne uczesania. Trzy różne „odsłony” Narożnej nie mogły przejść w sieci bez echa! Sekcja komentarzy po brzegi wypełniła się wpisami od internautów – prym wiodły oczywiście komplementy!

Rewelacja.

Wyglądasz zjawiskowo!

Ale kobieta!

Masz cudowną figurę – nie mogli się nachwalić internauci.

Magdalena Narożna – zespół, partner, córka

Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi jest związana od samego początku. Wraz z nią w 2012 roku formację założyli również Daniel Wilczewski oraz Dawid Narożny. Piękni i Młodzi mają na swoim koncie takie przeboje, jak m.in.: „Niewiara” i „Ona jest taka cudowna”. W 2014 roku grupa wzięła udział w programie: „Must Be the Music. Tylko Muzyka”, docierając aż do finału.

O zespole zrobiło się głośno na początku 2020 roku, kiedy to został z niego wykluczony Dawid Narożny – były już mąż Narożnej. Jego miejsce zajął Daniel Biczak.

Magdalena Narożna prywatnie jest w szczęśliwym związku. Spełnia się także w roli mamy – Gabrysi.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Metamorfoza Magdaleny Narożnej. Tak liderka "Pięknych i Młodych" prezentowała szczupłe ciało. "Jak osiemnastka"
Magdalena Narożna wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia. Liderka zespołu Piękni i Młodzi na szczupłe ciało założyła sportowy strój i w takim wydaniu pozowała do fotografii wykonanych w...

Oceń ten artykuł 6 11

Ogólna ocena Magdalena Narożna eksponuje zgrabną sylwetkę, pozując w oryginalnych strojach. "Masz cudowną figurę" [ZDJĘCIA] to: 35% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.