hity na MAXXa
hity na MAXXa

Małgorzata Socha pisze o końcu prac na planie. Tak żegnała ekipę filmową

Małgorzata Socha wrzuciła na Instagram post, w którym pożegnała ekipę filmową. Aktorka zdradziła, że kolejny etap jej pracy właśnie przeszedł do historii. Pokazała też serię kadrów prosto zza kulis!

Małgorzata Socha – filmy, seriale

Małgorzata Socha świetnie odnajduje się przed kamerą. Aktorka wystąpiła w wielu filmach i serialach, podbijając serca widzów. „BrzydUla”, „Jak poślubić milionera?”, „Przyjaciółki”, „Na Wspólnej” – to tylko kilka produkcji z udziałem pięknej gwiazdy.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Małgosia Socha z pewnością nie narzeka na nudę w pracy. W ostatnim czasie miała do zagrania trudne sceny w „Przyjaciółkach”. Jej bohaterka – Inga – musiała zmierzyć się ze śmiercią bliskiej osoby: Zuzy (Anita Sokołowska).

Małgorzata Socha poruszająco o rozstaniu. "Będzie mi ciebie brakowało"
Małgorzata Socha dodała wpis, w którym "odsłoniła się" przed internautami. Aktorka zwróciła się bowiem do koleżanki z serialu: Anity Sokołowskiej. "Będzie mi ciebie brakowało" - wyznała.

Teraz wiele wskazuje na to, że gwiazda zakończyła właśnie kolejny projekt. O wszystkim poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikowała post, w którym m.in. podziękowała ekipie filmowej za wspólnie spędzony czas.

Małgorzata Socha w nowym filmie

Już jakiś czas temu Małgorzata Socha zdradziła, że wkrótce jej fani będą mogli zobaczyć nowy film z jej udziałem. Produkcja ma nosić tytuł: „Baśka”, a szczegóły – jak dotąd – są owiane tajemnicą. Wiadomo, że prace nad projektem właśnie się zakończyły, o czym poinformowała wspomniana aktorka.

Wczoraj zakończyliśmy zdjęcia do „Baśki”. Dziękuję całej fantastycznej ekipie, która pracowała przy tym projekcie. Z Wami mogę zaczynać zdjęcia w środku nocy i kończyć nad ranem. Za te wszystkie dni i nocki - love! Myślę, że upiecze się nam z tego coś „pysznego” – wyznała w opisie Socha, publikując wspomnieniowe kadry z planu.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Kto jeszcze zagra w nowym filmie? Obok Sochy pojawił się m.in.: Piotr Głowacki i Dorota Kolak. Czekacie na nową propozycję?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wakacyjne szaleństwa Małgorzaty Sochy. Tak pozowała w stroju kąpielowym. "Figura marzenie"
Małgorzata Socha korzysta z ostatnich dni wakacji. Aktorka wybrała się nad morze, a kilkoma fotografiami z wyjazdu podzieliła się z internautami. Tak gwiazda "Przyjaciółek" zaprezentowała się w stroju kąpielowym!

Oceń ten artykuł 0 3