Mama Maćka Musiała wzięła ślub? Pochwaliła się obrączkami

Maciej Musiał od czasu do czasu dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swoją mamą, podkreślając, że jest ona jedną z najważniejszych kobiet w jego życiu. Anna Markiewicz-Musiał ostatnio zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia sugerujące, że ponownie wyszła za mąż. Kim jest jej wybranek?

fot. East News
fot. East News

Maciej Musiał ma bardzo dobrą relację z mamą

Maciej Musiał od czasu do czasu publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z mamą. Fotografie te zawsze wzbudzają falę niedowierzania wśród internautów z powodu młodzieńczego wyglądu rodzicielki aktora. 53-latka niejednokrotnie brana była za dziewczynę Musiała. 29-latek często podkreśla w wywiadach, jak ważna jest dla niego rodzina. Aktor z wielkim szacunkiem wyraża się zawsze o swoich bliskich. W jednym z wywiadów dla ShowNews Musiał wyznał, że:


Najpiękniejszą Polką jest moja mama - czym skradł serca internautek.

Mama Macieja Musiała stanęła na ślubnym kobiercu?

Anna Markiewicz-Musiał jest absolwentką filologii polskiej oraz podyplomowych studiów z polityki i zarządzania oświatą. Wspólnie z byłym mężem – aktorem Andrzejem Musiałem – założyła Teatr Kuffer – który organizował sztuki dla dzieci. 53-latka przez kilka lat była managerką Macieja, stworzyła również własną markę odzieżową. Szerszej publiczności dała się poznać, kiedy wspólnie z synem wystąpiła na scenie w specjalnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Ostatnio na profilu kobiety pojawiły się fotografie sugerujące, że mama Musiała znów stanęła na ślubnym kobiercu. Kobieta nie napisała tego wprost, ale pokazała zdjęcia obrączek: swojej i ukochanego. Do posta dodała także opis zdradzający, że prawdopodobnie zawarła nowy związek małżeński. Gratulujemy!

Mama Macieja Musiała zatańczyła w "TzG". Ta cecha była dla niej przeszkodą
Mama Macieja Musiała została zaproszona do śniadaniówki "Wstajemy!" w TV Republika. Anna Markiewicz-Musiał opowiedziała o relacjach z synem. Zdradziła teş, z czym wiązał się dla niej występ w "Tańcu z gwiazdami".

Oceń ten artykuł 0 0