Obsypana nagrodami aktorka lubi wykorzystywać swój seksapil
Jennifer Coolidge od kilku miesięcy znów jest na fali wznoszącej. Jako serialowa Tanya z "Białego Lotosu" została doceniona przez krytyków i widzów. Jak podkreślała w wywiadach, sama jest zaskoczona liczbą nagród, jakie zgarnęła.
Z dużym przytupem miesiąc temu pojawiła się też na TikToku. W medium uważanym za raczej młodzieżowe zrobiła niemałe zamieszanie. Jej recytację tekstu piosenki Jennifer Lopez obejrzano dziesięć milionów razy! Internautom spodobało się także nagranie z J.Lo, w którym obydwie panie nieco świntuszą.
Dosadne teksty i eksponowanie kształtów to z resztą elementy rozpoznawcze aktorki. Postawna blondynka ściągała męskie spojrzenia w filmie "American Pie". Grana przez nią "Mama Stiflera" była obiektem fantazji widzów na całym świecie.
Jako polska emigrantka ociekała seksem i stereotypami
Emanującą erotyzmem postać Jennifer Cooligde stworzyła także w komedii "Dwie spłukane dziewczyny". Zagrała tam emigrantkę z Polski - Sophie Kaczynski. Choć u amerykańskich widzów jej teksty mogły wywoływać salwy śmiechu, Polacy mogą uznać je za mocno stereotypowe. Serialowa Sophie przyjechała do Stanów Zjednoczonych z Warszawy i założyła firmę sprzątającą "Wybór Zofii”. W wolnym czasie Sophie przesiaduje w restauracji, w której pracują główne bohaterki serialu i randkuje. Uwielbia kiczowate ubrania, które bardziej odsłaniają, niż zasłaniają jej biust. W swoich wspomnieniach przedsiębiorcza Polka często opowiada o polskiej biedzie, zacofaniu i nałogach.
Jeśli widzowie w Polsce poczuli się urażeni, to bardzo przepraszam. Nie chciałam was obrazić –
Mówiła Jennifer Cooligde w rozmowie z portalem naekranie.pl.
Ostatnia rzecz, jaką bym chciała, to to by moja praca kogoś uraziła – dodawała.
Na obronę Jennifer Cooligde można powiedzieć, że serial "Dwie spłukane dziewczyny" pełen był ciętego humoru bazującego na obiegowych opiniach o różnych grupach społecznych. Mocne teksty bohaterowie kierowali pod adresem homoseksualistów, mniejszości etnicznych, celebrytów i polityków.
Autor: Katarzyna Krzyżak-Litwińska