hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marcelina Zawadzka w zawansowanej ciąży. Tak zwróciła się do pociechy!

Marcelina Zawadzka spodziewa się dziecka. Na nowych zdjęciach prowadząca "Farmę" dumnie prezentowała - będące już sporych rozmiarów - ciążowe krągłości. W opisie zwróciła się do pociechy.

Marcelina Zawadzka. Fot. AKPA
Marcelina Zawadzka. Fot. AKPA

Marcelina Zawadzka w ciąży

Marcelina Zawadzka jest w ciąży! Modelka i prezenterka telewizyjna spodziewa się dziecka, a poinformowała o tym w Dzień Matki. Ojcem pociechy jest narzeczony gospodyni „Farmy”: przedsiębiorca Max Gloeckner.

23 czerwca Marcelina Zawadzka uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu zorganizowanym przez jej bliskich. Mowa o baby shower! Relacjonując wspomniane spotkanie w sieci, przy okazji wyjawiła płeć maleństwa. Zawadzka będzie miała syna.

Dziewczynka Marcelinka spodziewa się chłopca.

Marcelina Zawadzka wyjawiła płeć dziecka. Już wszystko jasne!
Na baby shower Marceliny Zawadzkiej pojawiło się mnóstwo gwiazd. Sama przyszła mama pochwaliła się relacjami na Instagramie. Na jednym z nagrań nieoczekiwanie... wyjawiła płeć dziecka!

Dzień po baby shower szczęśliwa przyszła mama pochwaliła się nowymi fotografiami. W opisie zwróciła się bezpośrednio do pociechy, która wkrótce pojawi się na świecie.

Marcelina Zawadzka i dziecko

Marcelina Zawadzka wzbogaciła swój profil na Instagramie o kadry powstałe podczas spotkania z bliskimi. Nie zabrakło na nich m.in. narzeczonego gwiazdy Polsatu.

Przesuń w prawo.

Ujęcia zostały uzupełnione o osobisty dopisek Marceliny:

(…) Jeszcze nie pojawiłeś się na tym święcie, a już zgromadziłeś tak wiele pięknych dusz i stworzyłeś tak wiele wspaniałych wspomnień. Dzięki Tobie, mój maluszku, że zmotywowałeś mnie do stworzenia tego magicznego spotkania. Wiedziałam, że mam wyjątkowych ludzi wokół siebie, ale to, co się wczoraj wydarzyło, przeszło moje wszelkie oczekiwania. Zebrać tyle wspaniałych przyjaciół w jednym miejscu i czasie jest dla mnie ogromnym powodem do szczęścia i wdzięczności! (Gdybym wiedziała, że tak to wyjdzie, zrobiłabym od razu wesele - żart;). Na weselu się jeszcze pobawimy i to już z Tobą.

Całe przyjęcie było utrzymane w stylu boho. Modelka zaprezentowała się w długiej, białej sukni odkrywającej plecy i podkreślającej ciążowe krągłości. Całość stylizacji uzupełniał duży, kwietny wianek. Wśród gości pojawiły się m.in.: Edyta Herbuś, Karolina Gilon, siostry Krawczyńskie, Viola Piekut i wiele innych.

Maffashion pojawiła się na baby shower Zawadzkiej. Nie była sama
Marcelina Zawadzka spodziewa się dziecka. Prezenterka telewizyjna zorganizowała baby shower, na którym zdradziła płeć pociechy. Wśród zaproszonych gości znalazła się Maffashion, która zwróciła się do przyszłej mamy również na...

Oceń ten artykuł 0 0