To koniec związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie. W piątek, tj. w dn. 11 marca, na Instagramie pojawiło się wspólne oświadczenie pary, w którym aktorka i tancerz przekazali fanom swoją decyzję. Ich związek trwał 17 lat.
Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie i w tej kwestii nie będziemy tego komentować – czytamy.
Gwiazda „M jak Miłość” nie kryje swojej wdzięczności wobec fanów, a po krótkiej przerwie od social mediów wskazuje: „Wracam do Was. Dziękuję, że jesteście”. Tancerz, który zyskał rozpoznawalność dzięki występom w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” również postanowił nieco się otworzyć. I choć z początku publikował jedynie krótkie relacje, niedługo po oficjalnej wiadomości o rozwodzie zaprezentował się całkowicie odmieniony. Hakiel zdecydował się rozjaśnić włosy i zmienić styl na bardziej młodzieżowy. Wyjechał w góry razem z przyjaciółmi, a teraz także podzielił się niezwykle osobistym wyznaniem…
Marcin Hakiel po sesji terapeutycznej
Na Instagramie 38-latka pojawiła się nowa fotografia. Ta, wykonana prosto z samochodu, przedstawia tancerza w uśmiechu. Jak czytamy w opisie ujęcia, obrazuje: „Ten moment, kiedy wyjdziesz z sesji terapeutycznej i w głowie masz istny huragan myśli…”. Opatrzona została hashtagami, które już wcześniej pojawiały się na profilu celebryty: „#life, #życie”.
"Czy ma Pan depresję?"
W krótkim Q&A (Questions and Answers), a więc sekcji pytań i odpowiedzi, Hakiel przyznał, że poleca „przegadywanie swoich problemów ze specjalistami”. Dodaje, że stara się odnaleźć szczęście, a tego najwięcej dają mu teraz dzieci. Na pytanie: „Czy ma Pan depresję?” odpowiada krótkim: „Nie”.
fot. instagram.com/marcinhakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel
Kiedy warto zwrócić się po pomoc specjalisty?
Zwraca się uwagę, że nie trzeba mieć zdiagnozowanej choroby, aby móc porozmawiać z doświadczonymi w zakresie psychologii czy psychiatrii osobami. Te często w takiej diagnozie pomagają, choć tak naprawdę na konsultację udać się może każdy, kto czuje, że jej potrzebuje.
Specjaliści uczą swoich pacjentów, jak radzić sobie z własnymi emocjami, problemami, jak zrozumieć swoje zachowania. Terapia ma wspierać redukcję nieprzyjemnych objawów występujących na co dzień: przygnębienia, poczucia osamotnienia, braku motywacji, lęku, strachu, stresu, braku snu i in, oraz poszerzać świadomość nt. samego siebie.
Warto sięgać po pomoc specjalistów. Pamiętaj, że nigdy nie jesteśmy sami! Zgłoś się:
- Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym - 800 70 2222 (UZYSKAJ WSPARCIE);
- Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111 (ZWRÓĆ SIĘ PO POMOC).
W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia zadzwoń na numer 112 lub zgłoś się na izbę przyjęć do najbliższego szpitala psychiatrycznego