hity na MAXXa
hity na MAXXa

Margaret – What You Do. Podczas kręcenia teledysku prawie doszło do tragedii!

Margaret właśnie wypuściła nowy kawałek. Najnowszy singiel "What You Do" piosenkarka z pewnością zapamięta do końca życia. Podczas kręcenia teledysku doszło do niebezpiecznej sytuacji, która mogła zakończyć się tragicznie!

Dzisiaj premierę miał najnowszy singiel Margaret – "What You Do"! Klip do numeru powstał na Cyprze, a piosenkarka w teledysku wcieliła się w postać z komputerowej gry przygodowej. Piosenka zapowiada nadchodzący album "Monkey Business", który ukaże się w czerwcu tego roku.

Jednak tę piosenkę Margaret z pewnością będzie pamiętała do końca życia. W czasie kręcenia teledysku mogło dojść do tragedii. Wokalistka podzieliła się straszną historią w rozmowie z RMF FM.

"Wszyscy przeżyli ten teledysk, całe szczęście. Ja prawie nie przeżyłam" – wyznała Margaret. "Jak jest ta scena w morzu, gdzie się topię, ja faktycznie się topiłam. I jest ta scena, gdzie ja umieram – ja faktycznie też umierałam wtedy" – wytłumaczyła.

Oceń ten artykuł 9 1

Ogólna ocena Margaret – What You Do. Podczas kręcenia teledysku prawie doszło do tragedii! to: 90% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.