Margaret stanęła w obronie Viki Gabor. Mówi o "gryzieniu się w język"

Margaret wystąpiła podczas jubileuszowej Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal w Gliwicach. W jednym z wywiadów udzielonych po wydarzeniu odniosła się do krytyki w stronę Viki Gabor. Jakie ma zdanie na ten temat?

Podlewski/AKPA
Podlewski/AKPA

Artystki nagrały razem utwór

Margaret wraz z Viki Gabor w 2022 roku wydała singiel „Cute”. Autorka „Tańcz głupia” nie ukrywa, że ceni talent młodej piosenkarki i nie może przejść obojętnie wobec hejtu, który na nią spada. Powiedziała o tym w rozmowie z portalem „Jastrząb Post”.

Bardzo wspieram Viki, jest bardzo utalentowaną młodą artystką. Nie powinna mierzyć się z tym, z czym się mierzy. Staram się ją wspierać od strony backstage'u, ale ona jest mądra.

Margaret w obronie Viki Gabor

Viki Gabor kojarzona jest również z charakterystycznego łączenia języka polskiego z angielskim. Podczas „Sylwestra z Dwójką” w Zakopanem artystka pomyliła tekst piosenki „Co z nami będzie”, którą śpiewała z Liberem. Choć część internautów po tym incydencie broniło zwyciężczynie 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, to pojawiły się niemiłe komentarze. Margaret zwróciła się do krytykujących osób, aby „ugryzły się w język”. Jednocześnie stanęła w obronie Gabor.

Żyjemy w takich czasach, w których to jest normalne. Mówiąc po polsku używamy zapożyczeń, angielskich słów. Ona się wychowała w Londynie i nie zna polskiej perspektywy, to też trzeba zrozumieć. Nie zna tych piosenek. Ja uważam, że jest świetną artystką i czekam na jej najnowszą płytę.

Viki Gabor

Viki Gabor jest finalistką drugiej edycji „The Voice Kids". Do tej pory wydała dwa albumy studyjne: „Getaway (Into My Imagination)” oraz „ID”. Urodziła się w Hamburgu. Przez siedem lat mieszkała w Wielkiej Brytanii. W kwietniu 2023 premierę miał serial dokumentalny TVP o artystce pt. „Viki Gabor: Mój świat”.

Oceń ten artykuł 0 0