hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marina urodziła. Teraz po raz pierwszy odsłoniła twarz córki

Marina Łuczenko-Szczęsna niecały tydzień po porodzie nagrała córeczkę i podzieliła się z fanami wyjątkowym filmikiem. Widać na nim twarz małej Noelii. Są też Liam i Wojtek.

fot. AKPA
fot. AKPA

Marina urodziła córeczkę

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny tworzą parę już od ponad dziesięciu lat, małżeństwem są natomiast od 21 maja 2016 roku. Nieco ponad dwa lata po ślubie małżonkowie powitali pierwsze wspólne dziecko. Ich syn Liam urodził się 30 czerwca 2018 roku, a więc niedawno skończył 6 lat.

W marcu Marina i Wojtek poinformowali, że ich rodzina znów się powiększy, a w trakcie majowego baby shower ciężarna gwiazda zdradziła, że będą mieli córeczkę. Na finiszu ciąży piosenkarka na pewien czas musiała rozstać się z mężem. Szczęsny wyjechał z reprezentacją Polski do Niemiec na Euro 2024. Zdążył jednak wrócić jeszcze przed narodzinami drugiej pociechy.

O tym, że ich córka jest już na świecie, Szczęśni poinformowali w miniony weekend. Jak ujawnili, dziewczynka imieniem Noelia przyszła na świat 3 lipca 2024 roku, w urodziny swojej mamy. Tego samego dnia żona Wojciecha Szczęsnego kończyła 35 lat.

Jak wygląda Noelia Szczęsna?

Marina po porodzie ograniczyła swoją aktywność w social mediach, teraz jednak postanowiła pochwalić się wyjątkowymi rodzinnymi kadrami. 35-latka pokazała, jak tuż po narodzinach Noelii spędzają czas z mężem i synem. Podczas gdy Wojtek i Liam grali razem w piłkę, ona spoglądała na nich i cieszyła się towarzystwem córeczki, wylegując się nad basenem. Na nagraniu, które udostępniła na Instagramie, widać twarz dziewczynki. To pierwszy raz, kiedy ją odsłoniła.

fot. Instagram/@marina_official

Oceń ten artykuł 8 6

Ogólna ocena Marina urodziła. Teraz po raz pierwszy odsłoniła twarz córki to: 57% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.