hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marta Warchoł i Iwona Widomska są już po ślubie. Zobaczcie zdjęcia z wesela!

Marta Warchoł i Iwona Widomska wzięły ślub! Dziennikarka TVN24 i producentka "Faktów" TVN razem z bliskimi świętowały ważne wydarzenie. Do sieci trafiły już zdjęcia z ceremonii.

Marta Warchoł i Iwona Widomska

Marta Warchoł to dziennikarka TVN24, która jest w długoletnim związku z Iwoną Widomską, producentką "Faktów" TVN. Panie w 2021 roku dokonały coming outu i opublikowały na Instagramie zdjęcie, na którym się całują. Post wywołał lawinę komentarzy z gratulacjami dla kobiet, które odważyły się powiedzieć publicznie o swojej miłości:

Dużo szczęścia!
Piękne osobno, ale razem to jest już cudowna poezja! Gratulacje!
Dużo miłości! Piękne i zakochane

Obie kobiety od czasu coming outu bardzo aktywnie wspierały środowiska LGBTQ+. W 2022 roku podzieliły się wieściami o zaręczynach i opowiedziały, że w przyszłości chciałyby wziąć ślub. Mimo że w tym momencie w Polsce nadal nie obowiązuje prawo pozwalające na związki partnerskie czy śluby par jednopłciowych, Marta Warchoł i Iwona Widomska nie chciały dłużej czekać. Wiemy, że są już po ślubie! 

"Na przekór wszystkiemu"

Marta Warchoł i Iwona Widomska wzięły ślub. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z ceremonii. Opublikowały je nie tylko one same, ale też zaproszeni goście. Panny młode miały na sobie długie białe suknie – Marta wybrała koronkowe, kwiatowe wstawki, a Iwona postawiła na gładką kreację z ozdobnym elementem, również z kwiatem. Obecna na ślubie Marta Kuligowska, dziennikarka TVN24, dodała post z kilkoma fotografiami z wydarzenia. Napisała też kilka słów od siebie:

Niech miłość kwitnie i zawsze zwycięża, na przekór wszystkiemu. Taki magiczny wieczór wczoraj. Szczęścia Kochane Iwonka i Marta.

Marcie i Iwonie życzymy dużo szczęścia i miłości!

Radosne wieści u Lewandowskich. Ania ogłosiła tuş po meczu z Austrią
Anna i Robert Lewandowscy świętują. Dzień po meczu z Austrią trenerka opublikowała radosne zdjęcie, pod którym posypały się gratulacje. "Lewy" teş zdąşył zabrać głos.

Oceń ten artykuł 4 12

Ogólna ocena Marta Warchoł i Iwona Widomska są już po ślubie. Zobaczcie zdjęcia z wesela! to: 25% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.