hity na MAXXa
hity na MAXXa

Media w Hiszpanii rozpisują się o Lewandowskiej. Za granicą już o wszystkim wiedzą

Anna Lewandowska pod nieobecność męża, który jest obecnie w Niemczech na Euro 2024, wcale nie próżnuje. Trenerka po miesiącach ukrywania swoich planów niedawno ogłosiła nowinę, o której teraz rozpisują się hiszpańskie media.

W Hiszpanii aż huczy o Annie Lewandowskiej, fot. East News
W Hiszpanii aż huczy o Annie Lewandowskiej, fot. East News

Anna Lewandowska ogłosiła wieści

Anna Lewandowska przed kilkoma dniami wyznała fanom, że od dłuższego czasu trzymała w tajemnicy pewną wiadomość. Ponieważ już nie mogła doczekać się jej ogłoszenia, zdecydowała się uchylić nieco rąbka tajemnicy, i przyznała, że to będzie coś naprawdę wielkiego.

W końcu na początku tego tygodnia wszystko stało się jasne – żona Roberta Lewandowskiego oficjalnie poinformowała, że zamierza otworzyć kolejny biznes, tym razem w Barcelonie. Od miesięcy pracowała nad wyjątkowym miejscem, które ma stanowić „połączenie wszystkich jej pasji”.

Edan Studios to moje nowe multi-butikowe studio, w którym łączę wszystkie swoje pasje: fitness, pilates, taniec i zdrowy styl życia. To nie będzie tylko przestrzeń treningowa. Będzie to drugi dom dla miłośników aktywności fizycznej

– wyznała z niekrytą ekscytacją.

Hiszpańskie media piszą o „Lewej”

Wieści o planach żony napastnika FC Barcelony szybko dotarły do lokalnych mediów. Hiszpańskie gazety i portale już informują o nowym biznesie Lewandowskiej, nie szczędząc przy tym trenerce motywujących słów, czym ona sama również nie omieszkała pochwalić się na swoim obserwowanym przez ponad 5,6 mln fanów profilu na Instagramie. Sport.es ocenia, że:

Z pewnością, jak wszystko, co robi polska bizneswoman, Edan Studios odniesie sukces

Mundo Deportivo zaś, także wróżąc projektowi powodzenie, przypomina przy okazji o pozostałych interesach Ani: „Była karateczka powiększa swoje imperium o nową firmę, która zapowiada się na sukces. Należy pamiętać, że młoda kobieta ma już w rodzinnej Polsce pięć firm i pod swoją komendą ponad 200 pracowników”.

Oceń ten artykuł 0 2